Knyga. Owen Fitzpatrick - Charizmos pranašumas

Žinote tą jausmą, kai parduotuvėje pamatote kokosų sultis, tuomet paimate, paskaitote sudėtį ir paaiškėja, jog jas sudaro 2% kokosų sultys ir likusi dalis yra obuolių sultys? Būtent taip jaučiuosi skaitydamas šitą knygą.

Šią knygą sudaro dviejų tipų skyriai. Pirmojo tipo skyriai pasakoja apie tai koks autorius buvo nevykėlis, jeigu jums patinka dienoraščio stiliaus komedijos, busite sužavėti. Tačiau kokia praktinė nauda man iš to?

Skyriai pasibaigia klausimais, kurie padės jums suprasti, koks nevykėlis esate jūs pats. Bent jau klausimų naudą aš suprantu. Negali būti charizmatiškas nepažinodamas savęs ir turėdamas visokių keistų fobijų, kurios pasirodo netikėtais momentais.

Antro tipo skyriai dalina „naudingus“ patarimus. Nori būti charizmatiškas? Labai paprasta – atsimink žmonių vardus. Super, kaip man tai padaryti? Nesvarbu kaip tu tai darysi, aš geriau papasakosiu, kokia didelė to nauda. Ta prasme, yra bent keletas skirtingų technikų, kaip galėtum lengviau atsiminti žmonių vardus, kaip: pavartok kokiame sakinyje tris kartus, tačiau nei vienas pasiūlymas nėra pateiktas šitoje knygoje.

Nori būti charizmatiškas? Suprask žmonių kūno kalbą. Leisk papasakoti, kaip tai naudinga. Vien tik apie kūno kalbą, galima būtų parašyti knygą storesnę nei ši....

Jūs palaukit, čia naudingi patarimai iš knygos, kiti iš viso yra iš serijos būk aukštesnis.

Nori susirasti merginą? Būk aukštesnis! Aukšti vaikinai labiau patinka merginoms. Ką su tokiu patarimu daryti?

Mano vertinimas:

– aš esu ne kartą knygą pavadinęs šlamštu, šūdu, pasakęs, jog neturiu tokio reitingo, kuris parodytų kokia bloga šita knyga ar kad gaila popieriaus, kuris buvo sugadintas spausdinant šitą knygą... Tačiau tai yra pirma knyga per dešimt metų, kurios aš nesugebėjau perskaityti iki galo! Didesnio dugno būti negali.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)