Knyga. Ros Taylor - Pasitikėjimo savimi paslaptys

Skaitydamas niekaip negalėjau atsikratyti įkyriai į galvą lendančio klausimo: kam skirta ši knyga?

Knygą sudaro 5 skyriai: vidinis pasitikėjimas, pasitikėjimas mylimaisiais ir partneriais, pasitikėjimas šeimoje, pasitikėjimas ir draugystė, pasitikėjimas darbe.

Kiekvienas skyrius prasideda testu ir jo aptarimu, tam kad įvertintumėte savo dabartinę situaciją. Kiekviename skyriuje trumpai papasakojama pora situacijų iš gyvenimo, taip pat pateikiamas konkrečių patarimų sąrašas, kuris turėtų jums padėti vienoje ar kitoje srityje.

Paskutinis skyrius „pasitikėjimas darbe“ duoda patarimus kaip susirasti darbą, kaip elgtis per darbo pokalbius. O jeigu aš jau darbą turiu, tai greičiausiai kito neieškau... Skyrius „pasitikėjimas šeimoje“ pataria kaip bendrauti su savo vaikais nuo mažamečių, kurie jau sugeba logiškai reikšti mintis, iki paaugliu. O skyrius „pasitikėjimas mylimaisiais ir partneriais“ yra jam visiškai priešingas, arba, kitaip sakant, mano nuomone, tie, kuriems aktualus pasitikėjimas partneriais, greičiausiai dar neturi penkiamečių bamblių, todėl jiems visiškai neįdomus kitas skyrius. Žodžiu... taip ir nesupratau, kokia prasmė į vieną knygą sudėti tokius skirtingus dalykus, orientuotus skirtingoms amžiaus grupėms. Galiu pasiguosti nebent tuo, kad knyga lengvai skaitosi.

Mano vertinimas:

– ar pirktum knygą, tik dėl vieno skyriaus?

Brukštelk žinutę