Knyga. Tikslo galia. Kaip atrasti prasmę darbe ir gyvenime

Ar galima parašyti knyga apie nieką? Tikrai taip, pavyzdžiui šioje knygoje net 150 puslapių. Apie ką šita knyga? Sunku pasakyti, bet tikrai ne apie tai kaip vadinasi. Ant viršelio nugarėlės yra labai viliojantis aprašymas: ar gali būti kas nors daugiau nei gyvenime nei darbas? Jeigu rasit knygą, kuri atsako į šitą ir kitus panašius klausimus, būtinai pasidalinkit su manim.

Knyga sudaryta iš keturių dalių: koks yra tikslo tikslas, tikslingas gyvenimas, darbas su tikslu, kelias į tikslą, kurių kiekviena sudaryta iš keturiu skyrelių. Iš kur toks matematinis tikslumas?

Remiantis knyga, kiekvienas iš mūsų yra unikalus, todėl kiekvienas turi individualų tikslą, kiekvienas yra savo tikslo ekspertas ir tas tikslas yra giliai mūsų viduje. Kaip greitai pavyks jį atskleisti priklauso tik nuo mūsų intuicijos. Norėdami atrasti savo gyvenimo tikslą pirmiausiai turite atrasti savo taletus, suprasti kas jus traukia ir atrasti vienatvę. Kam reikalinga vienatvė? Tik būdami vieni galite apmąstyti įvairias mintis bei kelti gyvenimo klausimus.

Autorius papasakoja ne tik savo gyvenimo tikslo atradimo istoriją bet ir dar daugelio žmonių.

Mano vertinimas:

- jeigu šita knyga privers jus susimąstyti, tuomet jūs pasiimėte maksimumą, ką galima pasiimti iš šitos knygos.

Brukštelk žinutę