Knyga. Ulla Rahn-Huber - Vampyras šalia tavęs

Knygos antraštėje parašyta: ši knyga labai svarbi moterims, kurios atiduoda visą savo širdį ir iki šiol iš mandagumo negali pasakyti „ne!“ (Tai velnias, į mano rankas pakliuvo dar viena knyga skirta moterims, aš turbūt apsipirkinėju ne tame skyriuje). Teko porą kartų bendrauti su tokiomis, kurios nemoka pasakyti „ne“, nedidelis malonumas, bet aš ne apie tai.

Pasirodo vampyrai gyvena ne tik Bram Stoker ir kitų romanuose, bet ir realybėje, tiesa, realybėje jei geria ne kraują o jūsų energiją. Bet kokiu atveju, po susidūrimo su vampyru jaučiatės blogai, skauda galva ar šiaip nuotaika būna sugadinta. Yra devyni vampyrų tipai: 1) Pažadukas – pažada kalnus, tačiau kai reikia įvykdyti savo pažadus pažada dar daugiau, kol galiausiai dingsta nieko nesakęs. 2) Silpnuolis – jis toks bejėgis, nesugebantis nieko pats pasidaryti, visada reikalauja jūsų dėmesio. 3) Visažinis – atrodo, kad jis žino viską, tačiau niekada neatsako į klausimą tiesiai ir aiškiai. 4) Meilužis – jis prisiekia meilę tik jums vienai ir žada greitai skirtis su žmona, bet to niekada taip ir nepadaro. 5) Vargšas – atrodo jis toks talentingas ir tiek daug planų buvo sukūręs, bet pasaulis nusistatęs prieš jį, todėl jam reikia jūsų paguodos. 6) Įkyruolis – jis padėjo visam pasauliui ir dabar atėjo jo eilė prašyti pagalbos, jis nepasitrauks tol kol negaus, o kai gaus prašys ko nors kito. 7) Intrigantas – atrodo, kad jis geriausias jūsų draugas, visada būna šalia ir viską žino apie jus, bet kodėl tuomet šalia jo jaučiatės tokia nevykėlė, kodėl jis stengiasi nuolat jus pažeminti? 8) Gerbėjas – jis visada jums sako komplimentus, nepriklausomai jūs to verta ar ne, kas nenorėtų gauti komplimentų? 9) Manipuliatorius – norėdamas gauti jūsų dėmesį, jis grasina, jog nusižudys, juk nenorėtumėte, kad jūsų sąžinę slėgtų svetima mirtis?

Atsargiai, pasirodo, kad pagal 8 iš 9 punktus aš esu vampyras (bet ir talentai pas mane!).

Prie kiekvieno vampyro apibūdinimo pateikiama kokia nors gyvenimiška istorija. Deja, tos istorijos nėra kažkokios išskirtinės, jos sukasi kasdiena aplink mus, tereikia nusipirkti kokį nors žurnalą ar įsijungti televizorių ir pasižiūrėti gyvenimo brudo žurnalą.

Knygoje pateikiami patarimai kur kokio tipo vampyrus galima sutikti ir kaip nuo jų apsisaugoti. Tačiau aš jums duosiu viena labai gerą patarimą, kurio knygoje nėra – būkit egoistai.

Mano vertinimas:

– knyga man nepatiko, galbūt todėl kad esu vampyras?

Brukštelk žinutę