Knyga. Wallace D. Wattles - Naujasis mokslas apie turtą

Tokio originalaus leidimo dar neesu matęs - knyga sudaryta iš dviejų dalių: pirmoje dalyje "Naujasis mokslas apie turtą" adaptuota versija šiuolaikiniam pasauliui, o antroje dalyje originali versija. Kas man gražins pinigus, už tą dalį knygos, kurios neskaičiau? Neturi leidykla kur dėti popieriaus pertekliaus? Ar nori brangiau parduoti knygą? Kur logika? Man asmeniškai jokio skirtumo, kurią dalį skaityti, bet... Aš stengiuosi neparašyti nei vieno keiksmažodžio ir man sunkiai išeina.

Knygos originalas išleistas 1910 metais, praėjus šimtui metų, galiu drąsiai pasakyti, jog smegenų plovimo srityje niekas nepasikeitė. Knyga sudaryta iš 17 skyrių, dabar aš pabandysiu trumpai papasakoti esmę.

Turtėjimas kaip ir matematika yra tikslusis mokslas. (Matematikoje yra pateikiamas Pitagoro teoremos įrodymas, o šitoje knygoje nei įrodymų, nei formulių...)

Noras praturėti yra normalu. Talentas praturtėti nepadės, daugybė talentingų žmonių skursta. Geografinė padėtis ar gyvenamoji vieta nesvarbi, praturtėti gali visi. Jūsų niekas neriboja ir negali atimti galimybės praturtėti.

Žmogus kuria idėjas. Norint kažko gauti pirmiausia reikia įsivaizduoti, jog tai jau turi ir būti dėkingam. Nebijokite konkurencijos ištekliai yra neriboti. Mąstykite kūrybiškai. Galvodami apie konkurenciją tik apribojate save ir atitolinate nuo savo troškimų įgyvendinimo.

Darykite daugiau nei iš jūsų prašo ir jums už tai bus atlyginta.

Aiškiai suformuluokite savo tikslą ir mąstykite apie jį kiekvieną laisvą minutę. Negalvokite apie skurdą, mąstydami apie skurdą ir kitus blogus dalykus, tik gaištate veltui laiką.

Sėkmė yra produktyvus veiksmas padedantis siekti jūsų galutinių tikslų. Nesėkmė yra neproduktyvus veiksmas, laiko švaistymas veltui.

Negalvokite apie ateitį, tik švaistysite veltui laiką, susitelkite ties šiandiena ir dėkite visas pastangas, kad šios dienos darbus padarytumėte kiek galima geriau.

Neskaitykite knygų, kurios prieštarauja šioje knygoje pateiktoms idėjoms, o dar geriau neskaitykite jokios kitos knygos, tik šitą, kol tapsite turtingais.

Mano vertinimas:

- religija man niekuomet nebuvo tikslusis mokslas, bet knyga skaitosi visai lengvai.

Brukštelk žinutę