Knyga. Zig Ziglar - Sėkmė žaliems

Niekada negalvojau, kad pirksiu knygą iš „Žaliems“ serijos, tačiau teko perskaityti ne vieną gerą atsiliepimą apie Zig Ziglar, taigi, girdėdamas gerus atsiliepimus apie žmogų, tiesiog negalėjau nesužinoti už ką jį giria.

Atsimenate, aš jums siūliau brangią knygą, kurioje yra viskas? O gal norėtumėte pigios knygos, kurioje irgi yra viskas?

Ką rasite knygoje? Paaiškinimą kas yra sėkmė, kas yra motyvaciją ir kaip ją pasikelti, kaip susirasti gyvenimo tikslą ir ką daryti, kad jį pavyktų įgyvendinti, kaip bendrauti su savo tėvais, vaikais, darbuotojais, bendradarbiais. Apskritai knygoje yra daug dėmesio skiriama žmogiškiems santykiams. Taip pat akcentuojama, jog svarbu turėti tvirtą charakterį.

Ko nerasite knygoje? Motyvuojančių istorijų. Būtent tai kas man patiko knygoje „Sėkmės principai“, kad joje buvo daug ir tikrai įkvepiančių pasakojimų iš realių žmonių gyvenimo. Šioje knygoje papasakojimų taip pat truputi yra, bet jie neveža, neuždega ir dažniausiai nesukelia teigiamų emocijų. Šioje knygoje daugiau „sausos teorijos“, kaip žinia nuo teorijos iki praktikos tolimas kelias.

Ko dar rasite knygoje? Daug kitų Zig Ziglar bei serijos „For Dummies“ knygų reklamų.

Mano vertinimas:

– kiekvienoje knygoje galima atrasti bent vieną perliuką, tačiau knygos žaliems, tikrai skirtos tiems, kurių odos spalva yra žalia.

Brukštelk žinutę