Knyga.Jack Canfield, Mark Victor Hansen - Išdrįskite laimėti

Ar kada nors manėte, jog galite turėti daug daugiau nei dabar turite?

Ši knyga parašyta NLP - Neuro-Linguistic Programming pagrindu. NLP idėja, jog galite, turėti viską ko norite, tik reikia save užprogramuoti tai priimti.

Knygoje yra dvylika skyrių, kurių kiekvienas skirtas vis kitai sričiai aptarti ir parodyti, kaip jūs galite pasiekti daugiau. Ar žinojote, kad pagrindinė neturto priežastis, tai žmonių įsitikimas, jog pinigai - blogis?

Jeigu norėsite, daug tai ir gausite, daug. Tačiau bėda, ta kad dažnai žmonės nežino ko nori. Žmonės bijo svajoti, nes svajonės tik vaikams. Išdrįskite svajoti, užrašykite savo svajones, kartas nuo karto peržvelkite ką užrašėte - tai jūsų kelias į sėkmę. Turėkite daug tikslų, nes skirtingiems tikslas įgyvendinti reikia skirtingo laiko.

Nebijokite laužyti stereotipus, keiskite prietarus, taip kad jie jums būtų palankūs. Nuolatos tobulėsite, nesustokite. Išdrįskite laimėti!

Mano vertinimas

– tai viena iš geresnių knygų, kurias man teko skaityti. Tiesa, skiriu ne maksimalų įvertinimą, nes kažko vis tik pritruko. Bet galite neabejoti, jog tikrai ją skaitysiu dar kartą.

Brukštelk žinutę