Knygos. Idėjų knyga

Senis šaltis man buvo geras ir padovanojo šią knygą. Idėjų knygoje išviso yra apie 300 puslapių, tačiau dauguma jų yra tušti palikti užsirašyti savo idėjoms, o likę apie 100 puslapių užpildyti tekstais. Knygoje yra loginių užduočių, įdomių istorijų iš garsių žmonių ir ne tik gyvenimo, ir šiaip minčių, kurios turėtų priversti jus mąstyti kitaip. Jeigu norėčiau pacituoti pora įdomesnių minčių, tektų pacituoti pusę knygos, nes parinktos istorijos tikrai įdomios.

Skaitydamas knygą supratau, kad universitete mūsų neverčia mąstyti. Užsisėdėję, susiperdę seniai profesoriai liepia mums iškalti tekstus, jeigu norime išlaikyti egzaminus. Jokios laisvės ar galimybių interpretacijai. Jie užmigdo mūsų smegenis ir išėję mes tampame darbininkais su aukštuoju. Būtent - juodadarbiais darbininkais.

Apie kitas išvadas, kurias aš padariau perskaitęs knygą pažadu papasakoti artimiausiu metu.

Kad ir kaip aš girčiau šią knygą, vis tik tai yra komercinis-reklaminis produktas. Ir tos reklamos ausys matosi labai gerai.

Mano vertinimas:

- ar verta šią knygą pirkti? Nežinau, gal geriau parašykit manęs ir aš jums paskolinsiu, nes perskaityti tikrai verta ir nekarta.

Brukštelk žinutę