Ko žmonės nori

Keista būtų tikėtis iš žmonių kurie dalijasi savo norais internete, sulaukti kokio nors kitokio noro nei numesti svorio. Gerai, kad jie bent sąžiningi :D
Ir šiaip ten egzistuoja ir <a href="http://www.43things.com/zeitgeist/completed_goals">išsipildžiusių norų topas</a>, kuris visai linksmas ir man patiko. Na gal tik 11 toks keistas pasirodė :)

rss klientas 2010-09-01 16:49:41 

idomi mintis, apie tai anksciau nesusimasciau. nepo, rasyk dazniau, ko tais retai beparasai ka naujo.. :)

Na.. cia kaip paziuresi.. Konkretus gyvenimo tikslai iskyla laikui begant, o tokios smulkemnos kaip perskaityti kokia pasirinkta knyga as niekaip negaleciau priskirti prie gyvenimo tikslu. As va dabar visai noreciau perskaityti "New moon" :)))) Bet irasyti tai i savo gyvenimo tikslus? nu kad ne... Kaip pats sakei, tokiems tikslams turi buti priskirtas ir tikslus laikas. Tokiems konkretiems tikslams galima sudarineti sarasus metams :P pavyzdziui per naujuosius ar per gimtadieni ir po metu pasitikrinti kiek igyvendinta, ka perrasyti i ateinanciu metu sarasa, o ka is vis isbraukti, nes paprasciausia nebeatrodo taip aktualu ;) O gyvenimo tiklsai todel ir yra viso gyvenimo, kad sunkiai igyvendinami. ;) Ir tikslas "buti laimingu" man visai neatrodo kvailas, nepasiekiamas, neigyvendinamas ir t.t.. tik.. taip.. tai labai jau nekonkreciai skamba. Is tikruju as manau, kad visu (nu.. tarkim 99 proc. del apsidraudimo) zmoniu pagrindinis gyvenimo tikslas ir yra buti laimingais :D Tiesiog kiekvienas ta laime kitaip isivaizduoju ir jaucia, ir kiekvieno laimes siekimas susideda is tu jau konkretesniu vadinamu gyvenimo tikslu. Turbut visgi ne knygos perskaitymo ar ledu porcijos suvalgymo o tu stambesniu: mokyklos, veliau universiteto baigimas, isitvirtinimo darbe, karjeros siekimo, seimos sukurimo.. Is esmes net ir to pagrindinio tikslo- laimes siekimo kelias pas daugeli labai panasus :)) su savais nukrypimais zinoma.. Daznas nori dirbti megiama darba - deja ne kiekvienas zino ka konkreciai.. arba ne kiekvienas gali tai igyvendinti del finansiniu ar fiziniu galimybiu.. reiskia ir pagrindini tikslan pasiekti tampa sunkiau. Daznas gyvenimo tikslu issikelia seimos sukurima - deja, nereta seima isyra, o is tu kurios lieka, irgi toli grazu ne visos gristos vien geromis emocijomis.. Ir patikrinti ar pagrindinis tikslas pasiektas dazniausiai galima tik tikslo siekimo termino pabaigoje :D hehe.. siuo atveju kaip ir gautusi gyvenimo pabaigoje.. tarkim pensijoj :D Vadinasi.. savo gyvenimo tikslus kol kas pasilaikysiu sau ;) kitus stambesnius bandysiu igyvendinti nesiverciant per galva, bet visgi - stengiantis susikurt konkretu igyvendinimo plana.. trecius smulkiuosius turbut visai verta surasyti i koki planeli :))) gal ir reiks.. organizuotumas daznai padeda tikslu igyvendinimui.. bet kol kas - pagyvensim pamatysim ;)

Su "draw comics" dalinuosi tik su 128 kitais žmonėmis :)

Ačiū už ilgą komentarą Lina, bet aš turiu pasakyti, kad nesutinku su tavo nuomone.
Visi žmonės nori būti laimingi, bet tai negali būti tikslas, nes jo pasiekti neįmanoma. Tai kaip kelionė, tai procesas. O tikslas kaip taikinys į kurį gali šaudyti.

Greičiausiai perskaityti knygą niekam nėra tikslas (nebent studentui prieš egzaminą), tačiau taip labai geras, aiškiai suprantamas pavyzdys. Jeigu aš kalbėčiau apie šaliko mezgimą, manęs niekas nesuprastų :)

Šeimos sukūrimas taip pat negali būti vieno žmogaus tikslas, nes jis visuomet tik sukels nusivylimą.

Kiek tau metų kad kalbi apie pensiją? Visiška nesąmonė, kad pagrindinis tikslas yra pasiektas tik tuomet, kai tave išneša kojomis į priekį. Tokiu atveju jau geriau visi siekim tapti milijonieriais. Arba tapti LKL čempionu. Negi tik būdamas 90 metų gali suprasti, jog šio tikslo įgyvendinti nepavyko? O gal bėgsi į aikštelę su lazdele?

Na.. negaleciau sakyti, kad visiskai nesutinku su tuo ka rasai.. Is esmes kalba eina apie ta pati, tiesiog.. tavo poziuris daug konstruktyvesnis, sukonkretintas, o maniskis labiau paremtas emocijomis, abstraktesnis.. :P
Cia kaip sakoma, svarbu dalyvauti o ne laimeti ;) Man ir paciai daznai procesas svarbiau, nei galutinis bet, kad procesas butu pilnavertis, turi buti kokia nors siekiamybe :P
Kaip ten sakoma.. viltis durniu motina.. bet motinos savo vaikus myli ;) O zmogaus galimybiu ribos slidzios :D taip, kad pasiziurim legendini DBZ ir leidziam sau issikelti neimanomus tikslus ;)

Brukštelk žinutę