Kodėl mes neturime autonominių automobilių?

Labas,

Todėl, kad dar net automobilis nėra sukurtas. Taip kaip jis vadinamas. auto… [gr. autos – pats],
pirmoji sudurtinių žodžių dalis, reiškianti savo, savas; savaiminis, automatinis; savaeigis, automobilinis
Mes vadiname daiktus automobiliais, bet jie taip ir netapo auto..., o tapo tik galios, turto, statuso, kolekcionavimo, sporto ir dar kuo tik nori, tik ne auto... Mes norime juos valdyti, nes labai labai norime ką nors valdyti ir jausti galią, priskirdami ją lyg ir sau...
Dabar paveiksliuke pavaizduotas labiau mikroautobusas keleiviams. Tad jei miestuose būtų apribotas automobilių eismas ir ypač galingiems, ne miestui, o kelionėms skirtiems ar bekelės automobiliams.
Automobiliai ar mašinos, kuriuos valdytų nelabai prognozuojami žmonės galėtų būti naudojami užmiesčio kelionėms, privažiuotų iki miesto ribos ir būtų parkuojami milžiniškose aikštelėse, priemiesčių laukuose.
Nuo jų dviejų juostų tiesiais keliais su atitvarais tvarkingai judėtų autobusiukai (kaip ir sakoma pavadinime auto... t.y. - judantys savaime, be vairuotojų), panašiai kaip traukiniai tik nesujungti. Nuo tų užmiesčio aikštelių miesto centras būtų saugiai ir patogiai pasiekiamas be jokių kamščių ir taršos max. per 15 min.). Toliau pėsti ar su dviračiais, paspirtukais ir pan.

Tiek. Ačiū. Gražiu ateinančių metų

Brukštelk žinutę