Kokius narkotikus duodate savo vaikams 2

labai teisingai, ir labai gerai kad parašei abu šiuos straipsnelius su daug pavyzdžių. narkotikas ir narkomanas tėra stereotipas su blogu įvaizdžiu, juos šiek tiek apibrėžia įstatymai, bet jie nėra teisingi ir kai kuriais atvejais gina neaišku ką - labiau kriminalinį pasaulį ir korporacijas, nei žmonių sveikatą. dar nepaminėjai vienos didžiulės narkotikų kategorijos - receptiniai vaistai. angliškai visa vadinama vienu žodžiu, "drugs"... ir daug psichotropinių vaistų yra toje pačioje kategorijoje, kaip ir lengvieji narkotikai. griežtai kontroliuojami, parduodami tik su gydytojo receptu, ir ne bet kokio, o su atitinkama kvalifikacija. antidepresantai, migdomieji, raminamieji, nuskausminamieji taip pat veikia psichiką ir gebėjimą mąstyti, bei yra ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai priprantami. vartojant juos, draudžiama vairuoti ir pan. skirtumas tik, kad vienus galima įsigyti legaliai, ir juos vartojantys nevadinami narkomanais, o kitų legaliai įsigyti negalima, ir kas juos vistiek vartoja, jau tampa narkomanais. nors įsigilinus ne į įstatymus, o į narkotikų apibrėžimą bei poveikį sveikatai ir psichikai, daug kas apsikeistų vietomis. prie nikotino turbūt lengviausia priprasti ir sunkiausia atsisakyti fiziškai, jį lenkia turbūt tik heroinas... daugybė kitų nelegalių medžiagų tėra naudojamos pramogai, atsipalaidavimui, kūrybinėms paieškoms, religijos ir sąmonės patyrimui, bei turi praktinių pritaikymų, kaip numesti svorį, palengvinti sunkiausių ligų sukeliamas kančias, padėti išspręsti psichologines problemas... ir prie jų fiziškai net neįprantama, nebent jei reikia naudot reguliariai kaip vaistus. alkoholis sukelia daugiau problemų nei visi narkotikai kartu sudėjus. ir nebūtina tapti alkoholiku, užtenka tik kartais prisigert. kaip gali gatvėj bijot "narkomano", jei jis niekuo neišsiskiria iš kitų? nelengva suprast ar žmogus prisirūkęs kanapių ar prisiuostęs kokaino, tačiau girtą žmogų atskirs bet kas. viskas reliatyvu. ir neteisinga.

Galetum rasyti vienaskaita, o ne daugiskaita, nes kalbi uz save, ne uz visus, tai kad zole yra narkotikas as nesutinku, so tavo straipsnis nera teisingas. Taip pat tu kurie uzkanda ratu, paruko zoles ir pan. as nevadinu narkomanais!

o tai as taip ir nesupratau ! o tai tu uz narkotikus ar pries ?

tu kiets

as jau vadinu narkomanais, tas kas jau ruko zole neisvengemai, savaitgaliais valgo ratus, cia jau ir yra pradzia einama narkomano keliu. o cia kas ginas tai patys vartoja ir nenori ant saves stumti, kai juokinga man kaip sakoo kiti kad zole nenarktikas? o kas tada, vaistai? :DDD

Brukštelk žinutę