Koks tavo vardas?

Tai kada papublishinsi savo "Sapnų vagį" ? Ši ištrauka, net sugebėjo priversti mane nusišypsoti. Norėčiau paskaityti visą.

Prisiminiau, kai klausei, kodėl neturiu nick'o. Kodėl pasirinkau būtent tokį, mano vardą atskleidžianti. Tai va: neturiu problemų su saviidentifikacija. Mėgstu savo vardą ir neturiu priežasčių išsigalvoti kito. Dievaž, esu dėkinga savo tėvams.

Nu, kad tose knygose rašydavo, kaip indėniukai gaudavo vardus. Jie taip pat nepasirinkdavo, o susapnuodavo. Išeidavo į kalnus ir susapnuodavo, t.y. gaudavo iš aukščiau negu tėvai :D O jei rimtai. Man patinka mano vardas, bet jau 6+ metų turiu šitą nick'ą ir tikrai nesiruošiu keistis :)

Lina - nattytte 2007-10-01 17:53:36 

he.. kai buvau maža norėjau kokio mandro vardo iš kokio durno meksikietiško serialo, o paaugus supratau, kad šiaip jau tai man mano vardas patinka, LABAI :)))net asmeninę savo istoriją turi..ir nesuprantu žmonių, kurie susipažindami prisistato svetimais vardais. Kam jiems? nu.. gal jiems taip ir geriau, bet vat ne man.. Brr.. ką aš čia prirašiau? Šiaip jau tai viso labo norėjau pripažinti, kad gryna tiesa, jog žmonės NEŽINO KO NORI! ta proga prieš beveik metus atitinkamą įraša padariau, sau asmenišką tiesa sakant.. http://www.blogas.lt/nattytte/195174/zinau-nezinau-ir-ko-gi-as-noriu.html dabar jau galėčiau pasakyti, kiek laiko buvo spręsta, kas pasirinkta, kiek teisingų ir klaidingų pasirinkimų dar būta.. Gaila tik, kad nevisada žinojimas ko nori padeda..

labas nepazistamasi gal parasisi varda

rolandas

Brukštelk žinutę