Kolektyvas

Labai chaotiškos mintys - tai apie stalo futbolą, tai apie atranką, tai apie kultūrą. Realiai tai yra taip - visos tos virtuvės, stalo futbolai ir alaus šaldytuvai yra tik išoriniai dalykai, svarbiausia yra kompanijos kultūra ir misija, kuria darbuotojai tikėtų ir nenorėtų išeiti, o kaip tik norėtų save atiduoti vardan tikslo.

Povilai, sutinku, kad tai yra minčių kratinys.

Ar galėtum išvardinti lietuviškas įmones, kurios tavo nuomone turi gerą kultūrą ir įkvepiančią misiją?

Kratinys - tai tavo stilius :) Verslo esmė yra pelnas - pigiau perki resursus, generuoji produktą ir parduodi. Rimti specialistai retai pritampa prie vadinamo "kolektyvo". Jei dauguma intravertų, tokių kaip tu, tai tas "kolektyvas" vienijamas tik firmos pavadinimo. Rimtam specialistui galinčiam padaryti stebuklus, nebūtina gaišti po darbo "Buildinantis". Darbdaviui pigiau couchinti smegenis darbuotojams vietoje didesnės algos. Išgalvot visokias organizacines vertybes, ambicingus tikslus ir kitą manipuliacinę fignią. Kol darydavau gramą buvo faina tūsinti, dabar į tūsus einu tik turėdamas konkretų tikslą - tarkim su kažkuo būtent man įdomiu pabendrauti, gal mokymai įdomūs ar etc. Ir aplamai tas kuris planuoja melijoną metų dirbti tame pačiame darbe ir niekur neiti - tai jau diagnozė ...

Galiu apeiti betkokia atranka ir paguldyti 8/10 personalo specialistes ant menciu. Itikinti kad busiu super darbuotojas ir noriu cia dirbti taip kad WOW. Taciau, kai pasamdo is tikro nekuriu jokiu saitu su kolegom ir pacia imone, nes man sis darbas paprasciausiai nepatinka ir tik laukiu progos kada galesiu dirbt tai kas man patinka? Arteja metai jauciu jau visiska nuoboduli tada keiciu darba ir pozicija nes kai darba pradedi darbus daryti uzsimerkes ir kaire ranka o jis vistiek pasidaro buna ziauriaaaai nuobodu. Taip 3m. ir prasitampiau per tris darbovietes. Skambina ketvirta o treciojoj jau metai uz dvieju dienu teks eit kitur kol nenumiriau is nuobodulio... Tai va issikalbejau ant smugio prie viskio taures.

Brukštelk žinutę