Komiksai mano gyvenime

Ir gaunasi nejuokingi strip'ai, kurie nesukelia, net minimalios šypsenos. Galų gale tas geresnis neatpirks daugybės prastų. Gal vertėtu pasilaikyti sau tuos kasdienius bandymus? Mane nervuoja kiekvieną kart gaut prastą kokybę. Manau mane ne vieną ir tai prives prie unsubscribnimo. O dėl įkvėpimo, tai tavo komiksai kurti be įkvėpimo niekad neatneš kam nors kitam įkvėpimo. Bandyk pasiekti tikslą ne kiekybe, o kokybė. Tavieji tūkstančiai kvadratų apskritimų neturi nieko bendro su kūryba. Galbūt pradžioje buvo nebloga idėja, kažkas smagaus ir paprasto. Bet gal vis dėlto verčiau būtum patobulinęs per tuos 7 metus piešimo įgūdžius ir paišytum ne tik geometrines figūras. Tai neturi išliekamosios vertės. Pradinis klausimas į kurį bandei atsakyt buvo neblogas ir į jį man įdomus atsakymas. O tu pradėjai girtis skaičiais ir pasakot techniką, kuri neprives prie gero. Neatsakei, nes gyvenimas nepasikeitė likai ten kur ir pradėjai tik suradai daugybę imperijos vergų, kurie kelia tavo reitingus.

Alfonsai, dėkoju už komentarą, bet turiu pasakyti, jog skaitei neatidžiai.
Tekste buvo parašyta: "Aš galiu sąžiningai prisipažinti, jog nežinau, kuris komiksas patiks tautai, o kuris ne"
Vienas blogiausiai įvertintų komiksų:
http://co.nepo.lt/index.php?data=2006-11-09
O man jis patinka.
Arba:
http://co.nepo.lt/index.php?data=2010-12-28
Galiausiai pirmadienio komiksas:
http://co.nepo.lt/index.php?data=2013-06-03

Nemanau, kad kursiu komiksus, kurie man nepatinka. O jeigu tie kurie patinka man nepatinka tau. Tokiu atveju niekuo negaliu padėti.

Et, Alfonsas. Įgudžiai, technika ir stilius nėra tas pats. Jei itin pasikeistų komikso stilius, tai ir požiūris keistus,nežinia ar į gerą. Kai esmė yra trumpai ir knceptualiai pateikti mintį, nors dažnai būna su facepalm ir "oh come on" reakcija, tai kam manierizmai reikaligi?

ASBusinessMagnet 2013-06-21 12:27:41 

NePo, dažnai, kai yra leidžiama grožinė literatūra, leidėjai knygas redaguoja taip, kad jos pradeda nepatikti autoriams. Tas pats galioja ir serialams, kurie turi atsidurti televizijos ekrane per TV kanalą. Ar tai, kad toks menas nėra visiškai "iš autoriaus širdies", sumažina darbo/meno kokybę?

Ne. Netgi atvirkščiai.

Galbūt reikėtų kuriam laikui "įsitaisyti" komiksų redaktorių, tada suprastum.

Brukštelk žinutę