Komiksų parduotuvės

Vėl kažkoks pusiau piktas, negatyvus rašinys, kad net nebetraukia atidžiai perskaityti idėju pabaigoje.

Kaip suprantu kalba eina apie http://komiksuplaneta.lt/ ?

Nelabai matau pointo kažką šiuo klausimu labai diskutuoti, nes velgi jei kalbėsim apie Lietuva, joje gyvena labai mažai žmonių. Tikėtis kad iš tos saujelės susirinks grupė perkanti komiksus – yra stupid, ypač kai čia komiksų skaitymas siejamas su vaikais, vaikiškumu.
Bet... ana parduotuvė, kaip matau, turi net "en" dalį, tai jei jų komiksus gali nusipirkti koks lenkas ar vokietis, jau iš karto yra privalumas, nei vien užsibarikaduoti kebabų respublikoje :D

Priedo, Spiderman/Batman, nelygu komiksams, jie yra populiarus US, nes daugelis su jais užaugo. Man pavyzdžiui amerikietiški superherojai yra neįdomus, nors man komiksai kaip terpė ir patinka. Musų regione tikriausiai Songokas yra žymiai populiaresnis :D

Pirmą kart pamačiau, tą komiksų planetą. Pliusas tas, kad skirtingai nei herojus>lt turi mangos ir pakankamai daug. Kaina sąlyginai prieinama, tai tragedijos nematau.
Liūdniau mūsuos yra, kad įmanoma gauti random'u kažkurią dalį. Pavyzdžiui "Museum of Terror" yra tik antras tomas, nors man asmeniškai paskaityti visai įdomu būtų, bet skaityti kažką nuo vidurio nelabai smagiai atrodo...
O šiaip pas mus visi rimti ir labai skubantys ir kol kas dar neprasitrynė komiksų kultūra. Nemoka mūsų prekybininkai prastumti vaikams produkto ir tiek. Manga turi daugiau populiarumo, nei amerikietišką tradiciją išlaikantys komiksai. O juolab komiksais, turbūt, paprasčiau sudominti yra jau suaugusiąją kartą, nei vaikus...

Emmm... ištaisyk klaidikę "Labai retai kada žmonės ateina į KNYGĄ norėdami įsigyti vieną konkrečią knygą..." o po to ištrink šitą komentą :)

"Mes nesame pratę eiti apsirengę Spiderman kostiumais žiūrėti naujo Spiderman filmo kine. Ir nors galima rasti nusipirkti bliuzonų ar marškinėlių su Batman logotipu, žmonių nešiojančių tokius drabužius nesutiksite daug"- jau kelis kartus įvairiose vietose mačiau panašų argumentą, bet mano klausimas - o tai blogai? Aš manau, kad žmonės taip nesielgdami nieko nepraranda, ir netgi išlošia.

Kas dėl rinkodaros, tai visas marketingisto lygis matosi iš pastraipos apie QR kodus kaip apie gerą sklaidos priemonę. Nes juk kasdien matome dešimtis žmonių skanuojančių QR kodus ar ne?

Puku, aš nenorėjau pasakyti, jog būtent reikia rengtis Spiderman, tai gali būti smurfai ar songokas ar dar kažkas. Esmė, jog tai vienas iš komiksų kultūros požymių :) Jeigu žmonėms patinka kokie nors komiksai, jie nešioja jų atributiką parodydami, jog tapatinasi su jais.

O tu dažnai matai, kad kažkas naudotų QR kodus? Esu matęs ant žurnalų ir viskas... Niekas nenaudoja, todėl niekas neskaito.
Aišku kritikuoti lengva, o kaip tu reklamuotum internetinę parduotuvę?

tai aš suprantu, kad gali būti ir smurfai, ir songokas. Turiu omeny, o kodėl jie, nors ir mėgstantys tam tikrus herojus, turėtų taip rengtis eidami į filmą? Susidaro įspūdis, kad to filminio kosplėjaus (ir kitų dalykų "kaip Amerikoj") reikia štai tokiems "komiksų kultūros" teoretikams, bet ne kino mėgėjams - nes jie ir neina taip apsirėdę. Ir mano nuomone, gerai daro. Nes jei kosplėjus yra BŪTINA komiksų kultūros evoliucijos grandis, tai tada labai liūdna. Dar liūdniau, kad superherojai vis dar "stebina" (nors iš tikro jie jau nieko nebestebina), bet čia jau atskira šneka.

QR esu matęs ant plakatų, net ant didelių lauko reklaminių stendų (kas yra savaime gana juokinga), o neseniai QR kodą radau vieno tinklapio "kontaktai" skiltyje - įdomu, kad jį nuskanavus, jis atidaro tą patį tinklapį, kur jis ir yra. Useless. Dėl idėjos - reikia turėti QR skaitymo appsą, mobilųjį internetą (toli gražu ne visur yra nemokamas Wifi, o kalbam apie paauglius, right? + nežinau kaip kitur, bet mano Galaxy mobilus internetas aktyvuojamas per settings, t.y. kelis paspaudimus) ir galiausiai, jau ant kiek tas paauglys turėtų neturėti ką veikt, kad skanuotų kodą. Tose pasaulio vietose, kur QR naudojamas didesniu intensyvumu, jis greičiau nepasiteisino, nei pasiteisino. Puikus tinklapis: http://picturesofpeoplescanningqrcodes.tumblr.com/

Dėl komiksų parduotuvės: pradėkim nuo to, kad aš jos net nekurčiau. Nesakau, kad kiti reklamos pasiūlymai nenormalūs, bet QR + aiškinimai kaip čia blogai, nes KP produktas toks pat kaip amazon, nors pristatymo laikai ir kainos (KP: 2-3 d. 4,5 lt, amazon.co.uk - 5-7 d., nemažiau 2 svarų) ženkliai skiriasi, tikrai neprideda svorio šiai analizei.

Kino mėgėjai ir komiksų mėgėjai yra ne tas pats. Tai dvi grupės žmonių, kurios gali persidengti ir būti: kino ir komiksų mėgėjas, bet gali ir nebūti.
Visi populiarūs anime daugiausiai uždirba iš 'merchandise' t.y. tai nėra "amerikietiška", tai yra komiksų kultūros dalis. Aš abejoju ar rastum japoną su Spiderman kostiumu einanti žiūrėti filmo, tačiau jie turi daug savo herojų, kitokių.

QR kodas gali sutalpinti 4k simbolių t.y. gali jame sutalpinti visą straipsnį. Tai neturi būti nuoroda, tai gali būti telefonas, adresas, vardas pavardė ir daugybė kitų dalykų.

Ne, mes kalbam apie senus diedus, tokius kaip aš :)
Tačiau jeigu nori kalbėti apie konkrečią parduotuvę, tuomet reikia žiūrėti į jos asortimentą, nes akivaizdu, jog aš ir paaugliai rinktųsi skirtingus komiksus.

Taip tu teisus, kai kuriais atvejais KP laimi kainos atžvilgiu. Tačiau, ankstesnė parduotuvė, kuri numirė negalėjo pasiūlyti geresnių kainų. Aš nenorėjau daryti reklamos ar antireklamos, todėl pirštais nerodžiau.

Visa beda ne tame ar verta, ar neverta kurti komiksu parduotuves, o tai kiek musu salyje yra piesianciu komiksus, jug salis kuriose yra gerai parduodami komiksai ir yra ta kuri i rinka pati paleidzia savo produkcija kuri skatina butent savos produkcijos vartojima ir populiarejima visuomeneje. Tad pastebejimas tas, kad ir kaip besistengtum populiarinti komiksu parduotuve , su is svetur atgabenta produkcija (nepaisant to kokia ji populiari) neisugdysi prisiekusiu skaitytoju ( lojaliu pirkeju)/

Brukštelk žinutę