Kur dingo mano memai?

O nėra viskas daug sudėtingiau ir paprasčiau? Gal žmogus tiesiog klausė to meto progresyvią, pop ar retro muziką? Ar aparatūra buvo moderni ar "vintage"?
Nebūtina kopijuoti aklai ką veikė Bilas ar Vorenas 15 metų. Bilas "krito" iš universiteto (koledžo). O štai Vorenas 11 metų pirko akcijas, po to jas pardavė su nuostoliu ir nuo tada pasimokė, kad visuomet galima sulaukti geresnių laikų. "Memuoti", manau reikia kertinius principus ir nuostatas, kurių tokie žmonės laikosi nuolat ir nuosekliai.

ar tikrai 15? :)) ar tik 4? :))
šiaip tai kam kopijuoti? geriau bandyti ne kopijuoti, o aplenkti :) įvertinti blogas/geras savybes, ir stengtis turėtų daugiau gerų nei tas kopijuojamas turi :)

keista, negi nepazysti nei vieno sekmingo zmogaus? ar bent jau jei tavo draugas yra sekmingesnis uz tave tam tikrose srityse tai is tu sriciu ir kopijuok memus. taip tai isvieno tai is kito gali prisikoopijuoti pakankamai, manau :)

cia turbut is Jasinaviciaus paskaitos isgirdai, kaip tik dabar ziurineju ;)

@Dainius: sutinku su tavim

@pow: pirma manau geriau nors kopijuot sugebet reik, o tik po to galvot apie kuryba (ir tikrai abejoju kad ka nors naujo gero israsi :) )

Pradžiai: pasiimk kūrybinių atostogų, bet rimtai - 2 savaitėm išvyki kur nors, kur dar nebuvai -patarčiau tik Lietuvoje, į kokį nors kaimą, kur netoli nedidelis miestukas. Palik viską, pasiimk tik fotoaparatą ir diktofoną, na ir žinoma užrašinę bei tušinuką. Atrasi kai ką Įpatinga! p.s. nepamiršk draugo!

Brukštelk žinutę