Laikas nėra ketvirtas matavimas

:)) keista tavo logika. Laikas yra dar viena dimensija, o ar ji 4 ar 3 nėra skirtumo... http://www.youtube.com/watch?v=ehVpYqTuJLw

neteisingos prielaidos

O kaip dėl 10d pasaulio? Pabandyk įsivaizduoti tokį:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XjsgoXvnStY

Money Creation 2008-12-18 02:34:16 

Damn... nu ir pamastymai :)

na bent jau mums niekas nesakė, kad laikas yra ketvirtas matmuo. Sakydavo, kad tai galbūt galėtų būti, bet niekada niekas 100% netvirtindavo :)

Laikas yra dimensija vien jau dėl to, kad sistema gali jame kryptingai evoliucinuoti. Matematiniu formalizmu kalbant, kryptis nėra svarbi, žiūrint mūsų akimis - galbūt svarbi. Taigi po laiką tu gali keliauti, tačiau tik viena kryptimi.

Analogiškai galima palyginti su dvimačiais elektronais, kurie dėl tam tikrų išorinių priežaščių tegali laisvai judėti plokštumoje x ir y kryptimis, nors juos supanti erdvė dar turi ir ir z kryptį. Jiems atrodys, kad supanti erdvė negali būti trimatė, nes antraip galėtų judėti z kryptimi (visgi jie ja judėti gali, bet kvantuotai).

Per paviršutiniškai nusprendei :)

"dviejų kambarių namą." pradekim nuo to kad tamsta nupiesete dvieju kambariu buto PLANA, bet tikrai ne nama, kai issiaiskinsite situs skirtumus gal tuomet kalbekite apie daugiau nei dvi dimencijas.

beje plane jus save vaizduojate gulinti, ir jau maisote dvi projekcijas- projekcija is sono ir projekcija is virsaus. na nebent jus gulite. zodziu kai rasote pavyzdziams salygas, pasitikrinkite ar jos teisingos...

Šis filmukas puikiai iliustruoja :)
https://krikscioniskifilmai.lt/daktaras-kvantas-plokscia-salis/

Brukštelk žinutę