Laikinas amžinumas

olsom, dude... brakes my heart......... <: bah, malacius tu. shaunus tas tavo puslapelis. pamaniau, kad tureciau cia palikti bent viena komentara, NePo ;) tiesa visko dar neperskaiciau, bet shitas postas man tikrai patiko. iputei optimizmo. bo jau visai buvau uzsigruzines, hehe... nzn ish kur trauki tokiu shaltiniu [man paciam pastaruosius metus nebetenka paskaitynet grozines ar filosofines literaturos] bet... you rock :| all in all, visos temos geros! taip ir toliau! :]

atsiprashau uz mase klaidu.

Po ilgo laiko, kazkas tokio, isskirtino is visu tavo irasu ;) Smagu.

Faina šiknė 2007-12-10 09:12:03 

Toks vaizdas, kad skaitau skyrelį vienos iš mamos knygų gulinčių spintelėje. Šiek tiek vietomis kartojies :)

Ta amžina dabartis kiekvienam labai ribota ir toli gražu ne amžina :) O tas rytojus šiandien rytoj bus šiandiena. O klaidos padarytos vakar gali būti gera patirtis šiandien tos klaidos nepakartoti. Ankstesnių pasirinkimų pasekmes galima įtakoti dabar (galima atsiprašyti žmogaus, kurį įskaudinai pvz.). Dabar priimti sprendimai turės pasekmes vėliau. Tad ateitis yra. Ateitis kuriama dabar. Ir neatsiribosi nuo ateities ar praeities. Tad nereikia čia tų "čia ir dabar" iš psichologijos vadovėlių. Gyventi dabartimi neužtenka lygiai taip pat kaip ir gyventi ateitimi/ateičiai. Čia ir dabar yra priimami sprendimai, čia ir dabar galima kažkuo mėgautis, galima išsiverkti, galima investuoti į rytojų ir kai jis ateis, džiaugtis ir mėgautis labiau arba verkti labiau. Kiekvienam savo kelias, kiekvienam savo alternatyvos, bet praeities neištrinsi ir ateities neišvengsi. Ateitis ir praeitis nėra vietoje stovintys taškai, kurių niekada neprieisi. Tai veikiau jau šiuo metu esamas atstumas iki tam tikro taško laike, laikas, per kurį bus pasiektas tam tikras ateities taškas ir laikas, kuriuo bus nutolta nuo praeities taško. Tai kaip vienos krypties kelias.

Kažką panašaus pati rašiau savo dnr senokai, kitais žodžiais.. kai tai supratau - buvo atradimas. bet savo šiuo atradimu taip ir nepasinaudojau:)
užsikabliavau ant tavo blog'ų.

Brukštelk žinutę