Medžiotojo instinktas: mačiau briedį

Geriau žvirblis rankoje, nei briedis miške. Nesąmonė, ką jūs veiksite su negyvu žvirbliu? Nei plunksnų, nei mėsos, tik kažkokie kauliukai. Iš kur aš žinau, kad žvirblis negyvas? Jeigu būtų buvęs gyvas, tai senai jau būtų išskirdęs.

Aš turiu medžiotojo savybę, jeigu man kas nors pasakė, kad miške matė briedį, nueisiu pažiūrėti, jeigu pamatysiu pats, imsiuosi medžioti. Briedis žymiai geriau nei žvirblis, ir mėsos daugiau ir iš kailio galima ką nors padaryti, o vien ragai ko verti.

Nesiruošiu dalinti nesumedžioto šerno. Čia tokia graži įžanga esminiam dalykui, kurį norėčiau pasakyti. Aš nežinau, kiek iš jūsų domina mano asmeninis gyvenimas, bet vis tiek pasidalinsiu: mečiau darbą. Kodėl? Alga lyg ir buvo nebloga, pragyventi užteko. Darbovietė buvo centre galėdavau nuvažiuoti nuo pat namų iki pat darbo, vos ne nuo durų iki durų. Kolegos buvo padorus. Žodžiu, lyg ir viskas buvo gerai. Lyg ir... Na iš tiesų buvo keletas smulkmenėlių su kuriomis aš kaip ir galėčiau susitaikyti. Galėčiau? Brrr... Žmogus, kuris sako kitiems: nepatinka – keisk, žmogus, kuris kitiems sako: niekada nesitaikyk, visuomet gali rasti geriau, galėtų susitaikyti? Atrodo labai paprastas sakinys, be jokiu emocijų – galėčiau susitaikyti...

Aš pabandžiau save įsivaizduoti po dešimties metų susitaikysiu dirbanti toje pačioje vietoje: ko aš pasiekiau, ko naujo išmokau? Atsakymas buvo – nieko. Taip pagalvojus man pasidarė baisu. Gyventi, dėl to kad gyventi? Ne, tai ne man. Kai aš galėčiau pažiūrėti jums į akis ir sakyti, kad visuomet galite gauti tai ko norite, jeigu tik paprašysite? Ką jūs tuomet man pasakytumėte, jeigu dabar jau sakote: nemokyk mūsų. Neaiškink mums kaip gyventi. Aš ir nesistengiu jums paaiškinti kaip gyventi, kiekvienas iš jūsų gali rinktis, tai kas jam patinka labiausiai, o aš čia bandau tik išdėstyti savo požiūrį į gyvenimą. Aš tik bandau atskleisti savo gyvenimo principus. O svarbiausia aš juos iš tiesu taikau savo gyvenime. Aš gyvenu pagal tai ką rašau, aš tarsi akvariumo žuvytė, jūs galite stebėti kaip man sekasi, jeigu jums patinka mano gauti rezultatai tai imkit ir naudokitės mano idėjomis, jeigu ne... Jūs visuomet galite stebėti.

Nebėk nuo vilko, užbėgsi ant meškos. Tie kurie mano, jog tai blogai nieko nesupranta apie medžioklę. Pažiūrėkite, kiek mėsos pas vilką ir kiek pas mešką, kieno kailis vertingesnis ir kuris turi to kailio daugiau? Nevisi supras, nevisi medžiotojai... Toks gyvenimas jūsų, toks gyvenimas mano...

Brukštelk žinutę