Miesto simbolis

Yra toks terminas "landmark", land - žemė, mark - žymė, ir tai dažniausiai turistų lankytina vieta, kuri lengvai atpažįstama nuotraukoje ar paveiksliuke.
Vargu ar Kauno ar kurio nors kito Lietuvos miesto herbas bus toks atpažįstamas kaip Anglijos vėliava ar Kanados. Jeigu ne vėliava, tai su kuo jums asocijuojasi Kanados sostinė Otava? :)
P.S. Mano senelių miestelio herbe yra vienaragis!

va, kažkaip nesusimąsčiau apie tai, apie simbolių reikšmę Kauno atžvilgiu. va, tik galiu pasigirti, kad naują logotipą 2020 metams sukūrė mano kraštietis. o šiaip dėl to dviračio tai žiauriai gera idėja. nes dviratizmo kultūra kaune kaip tik pradėta aktyviai puoselėti. iš tikrųjų įdomus variantas.

Exuss,
Herbai turi būti sukurti pagal heraldikos taisykles, kurios yra labai senos ir nelanksčios, todėl reklamuoti herbus yra nesąmonė. Todėl miestai kuria savo ženklus, kurie neturi nieko bendro su herbais.
Aš nieko nežinau apie Otava. Girdėjau, kad tai lyg ir dvikalbis miestas, bet nesu tikras.
Taip, Anglijos ar Kanados vėliava yra tikrai gerai atpažįstamos, bet kodėl nesukūrus ženklo, kuris galėtų eiti vienu lygiu su jais? Te reikia daug darbo ir geros strategijos.

Pirate, ačiū už komentarą.
Tiems kas galvoja apie logotipą http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/11/07/kultura/pristatytas-kaunas-kulturos-sostine-2022-logotipas-sekme-lietuviu-rankose/#!image-290492
Man tas logotipas nei geras, nei blogas eina su ta pačia idėja kaip ir Kauno ženklas.

Brukštelk žinutę