Mokesčius slėpti yra gerai?

tas iš esmės ir liūdniausia, kad norėdamas oriai gyventi, turi būti verslus. čia žmogus neturi pasirinkimo - arba egzistuoji iš to, ką uždirbi, arba sukiesi kaip voverė. Todėl ir migruoja žmonės, nes jie nenori suktis kaip voverės, jie neturi polinkio į verslumą, jie nori atidirbti savo aštuonias ar dvylika valandų, gauti fiksuotą atlygį ir grįžti namo nesukant galvos, ar užteks pinigų susimokėti mokesčiams. ir šiaip nematau nieko blogo tokiame nore. tikrai ne visiems užtenka talento ar disciplinos papildomoms pastangoms. ir tikrai tenka susidurti su tam tikru absurdu - mokesčiais. t.y. oficiali individuali veikla visiškai neapsimoka.. o ką jau kalbėti apie tai, kaip valstybė nori kišti snapą į privačius kaupiamuosius fondus, kur žmonės kiša pinigus nuo kurių mokesčiai jau yra sumokėti..

Aš nesutinku, kad žmonės neturi polinkio į verslumą.
Yra pasakimas, jog kiekvienas lietuvis turi bent vieną giminaitį emigrantą. Jeigu ieškai geresnio gyvenimo, ką darai? Kreipiesi į pažįstamus žmones. Jeigu pažįstami žmonės yra emigrantai, vienintelis dalykas ką jie gali patarti, tai kaip emigruoti.
Jeigu kiekvienas turėtų su kuo pasikonsultuoti apie verslą, tuomet verslininkų turėtume daugiau. Baimė ir nežinojimas atbaido žmones nuo verslo.

Bet koks toks sprendimas reikalauja kažkokio veiksmo, ieškoti tokių žmonių, ieškoti įrankių ir t.t., bet toli gražu ne visi to nori. Jei visi ieškotų išeičių, o ne pasiteisinimų, šio įrašo nė nebūtų :)

Brukštelk žinutę