Pašaukimo atradimo klausimai

Dažniausia problema yra kažką daryti GERIAU, nei kiti. Nes čia reikia nuolatinio tobulėjimo, mokymosi ir daug daug praktikos. Tada ir pinigus siūlys, tada ir pačiam patiks, kai gali tai, ko kiti ne visada sugeba ir dar pinigus gauni.
Tik ne kiekviena profesija yra pilna nuotykių ir tobulėjimo. Gali labai patikti vairuoti furas, važinėti po įvairias šalis, bet ar 15 metų furų vairuotojas yra kažkuo geresnis, nei tas, kuris vairuoja 2 metus?
Kai kalbama apie pašaukimą, tai vakaruose suvedama tik į sparčiai augančio verslo kepimo modelį, pamirštamos kitos profesijos. Japonijoje žmogus atradęs pašaukimą gaminti sushius kažkur metro stotelėje gamins juos visą likusį gyvenimą, nebandys atidaryti 150 restoranų.
https://www.youtube.com/watch?v=I1UDS2kgqY8

Aš tau pritariu.

Aš tai žinau, ką noriu veikti gyvenime - mano aistra yra filosofija ir rašymas, aišku aš savęs neskaitau ten super-duper filosofu, tiesiog patinka pamąstyt ir tai tinklaraštyje užrašyt.

Tai mano hobis, norėčiau, kad tai būtų mano profesija, todėl kiekvieną dieną gilinu žinias domiuosi ir skaitau, ir rašau.

Šitą aš tau tokį pastebėjimą norėjau jau senokai parašyt - man sunku skaityt tavo tinklaraštį, nes tu kažkaip suplaki tekstą į didelę krūvą.

Mano patarimas, kad palengvint visiems skaitomumą - paspausk enter, kas 1-3 sakinius. Paryškink ar pabrauk tai, kas aktualu.

Juk pats žinai, kad internete niekas neskaito.

Nepyk, jei čia too-harsh, bet tiesiog noriu, kad tavo tinklaraštis būtų geresnis visiems.

Prisipažinsiu aš tavo review neskaitau, nes nesidomiu anime ir knygų neskaitau - man per daug ilgi tekstai, bet skaitau blogus - trumpa - aišku, bet jei rasiu knygą, kurią norėsiu paskaityt ir pas tave bus review - tai perskaitysiu, bet kol kas dar neradau.

Šitą norėčiau paskaityt arba paklausyt, angliškai ją skaito Johnny Depp

https://en.wikipedia.org/wiki/Life_(Keith_Richards)

Sėkmės kūryboje.

Dėkui už komentarą Vygintai,
jeigu nori trumpesnių mano minčių rekomenduoju užsisakyti naujienlaiškį http://tauta.nepo.lt/

Brukštelk žinutę