Reklama kuri žudo

O manai reklamos kurejaams tai rupi jie paiime savo pinigelius ir i viska jiems nusispjaut. ar tu pavarges ar tau galva skauda. Jie ko gero orentuose i tuos kurie nedirba jaunus pacukus kokiu 13 - 15 m' tokie nedirba slaistosi gatvemis. o del pinigu manau kad tai vienas ish budu ishplauti nesvarius pinigelius. Na manau sekascia diena ta reklamini stenda butai rades sudayuzyta i sipulius. Aisku dauzyti yrablogai. Bet ir bloga reklama yra blogai. Tik deje uz bloga klaidinancia reklama pas mus niekas nebaudzia

Kaip ten bebūtų, bet man būtent reklama stotelėje užkabino(Nors ir be garso) ir tik jos dėka nepraleidau nerealaus Xfighterių show.

Aš manau šiek tiek kitaip. Kaip sakė, Commandos, tikslinė auditorija yra jaunimas. Tikrai nemažai jo šiuo metu atostogauja ir tikrai nemažai važinėjas troleibusais. Kitas aspektas garsas. Išgirdus jį (iš toli jis tikrai primena motociklo), aš pasukau galvą ir pamačiau motociklą bei red bull reklamą ir iškart prisiminiau, kad artimiausiu metu xfighterius rodys per tv, nors pats asmeniškai nesidomiu tuo, bet sulipinau matytą reklamą laikraštyje ir šią ;)

Brukštelk žinutę