Reklama mirė

Nepamiršk, kad tu nesi paprastas useris. Tu esi kitoks, tu žinai kodėl tos reklamos, kaip ir kam ir panašiai. O yra žmonių kurie neturi nei žalio supratimo, kaip tos reklamos atsiranda, kad tu už tai pinigus gauni, ir pan. :) Turėjau puslapiuką su keliais šimtais unikalių, per diena ~40 paspaudimų. T.y. maždaug kas dešimtas paspaudžia, sakyčiau visai nieko. :) O reklamų gal daugėja, dėl mažo mokumo ( reklamdaviai mažai moka už paspaudimus visgi krizė ) :D

Jo jo geras daiktas tas blockeris ;) Aš irgi naudoju firefoxinį adončiką tokį "noscript". Nuostabus daiktas.

Kas baisiausia nesijaučiu nei kiek nuskriaustas, kad nematau šlamšto reklamų.

Ar bandėte kada pasidaryti screenshot'ą kokio puslapio, kad ir lrytas.lt ir baltais kvadratais uždažyti visas reklamas :)
Tai padaręs su keliais psl. supratau, kad puslapio dizainas daromas iš reklaminių banerių :D Nelieka reklamos - nelieka dizaino, lieka tik plikas tekstas su antraštėmis.

Pagalvok, kad tu ignoruoti internetinę reklamą taip pat kaip ir pvz lauko reklamą. Juk kiekvieną kartą važiuodamas pro kokio prekybos centro reklamą nepagalvoji, kad tau reikia į tą prekybos centrą ir nevažiuoji iškart ten. Gal net nevažiuoji ten ateinančias dienas ar savaites. Bet pagalvok dabar, kokie prekybos centrai reklamuojasi ir prisiminsi kokias tu reklamas matei.

Taip pačiai ir su baneriais. Gal ir nepaspausi ant jų, bet tikrai prisiminsi, kad matei kažkada tą įmonę/akciją ir pasidomėsi jeigu reikės :)

O kas dėl tų karvių ir ledų, tai kad karvių neperka kiekvienas žmogus tai dar nereiškia, kad nereikia reklamuot. Gal keli neperkantys pamatę reklamą pradės kalbėt apie tai ir išgirs ūkininkas?

:) nuu... čia reklama reklamai nelygi. Pvz aš asmeniškai lankydamasi puslapiuose skirtuose drakonų paišytojams ir mylėtojams tai net labai mėgstu maigyti ant visų reklamų, nes jos veda į man aktualius puslapius. Galbūt apžiūrėtų produktų neperku, bet pasižiūriu :D Tad kai kurios reklamos dar nepasiduoda - jos evoliucinuoja ir specializuojasi :D

it kokie tarakonai :D

Viliau, taip tikrai aš nesu paprastas vartotojas.

Bomber, yra dviejų tipų reklamos. Vienų tikslas yra parduoti, kitų informuoti. Jeigu tikslas yra informuoti, tuomet svarbu, kad pamatysi. Jeigu tikslas yra parduoti svarbu, kad paspaustum ant nuorodos ir nueitum iki pat pirkimo proceso.
O apie karves, aš norėjau pasakyti, jog kontekstinė reklama turėtų atitikti ne straipsnį, o mano poreikius. Jeigu jinai atitiks mano poreikius, bus daug kartų efektyvesnė.

ENORCA, tu tikra šaunuolė, leidi uždirbti puslapiams, kuriuos tu mėgsti skaityti. Deja, tu neleidi uždirbti reklamos užsakovams, jiems pinigai gali irgi kada nors pasibaigti :)
Papasakok, kokias reklamų evoliucijas matei? Straipsnyje yra nuoroda į mano 2006 metais rašytą reklamų apžvalgą, aš supratau, kad per keturis metus niekas nepasikeitė...

Brukštelk žinutę