Sveikata ir mintys

Sėdžiu ir laukiu kol ateis mieguistumas. Kaip jūs manote, ką aš galėčiau veikti belaukdamas? Pagalvojau, kad galėčiau ką nors parašyti, tik nesugalvojau apie ką... Turbūt apie tą patį kaip visada – apie save.

Turbūt jūs nesuprantate, kodėl turėčiau ko nors laukti, o ypač mieguistumo. Matot, aš išgėriau vaistų ant kurių buvo parašyta, kad sukelia mieguistumą, taigi negaliu imtis jokios veiklos, nes tuoj pat užmigsiu.

Dievinu reklamas. Myliu televiziją. Pavyzdžiui įsijungi orų prognozę, o ten tau sako: laikas sirgti gripu. Na gerai, taip tiesiogiai nesako, viskas vyksta užuominomis: Rytoj bus trys laipsniai šalčio, nepersišaldykite, apsirenkite storiau. O orus remia gripex, kuris pirmoji pagalbą peršalus. Ir taip per visas masines informavimo priemones skelbia, kad jau gripo sezonas prasidėjo. Po tokios masinės hipnozes ima vargšas žmogus ir patiki.

Spėkit, o kaip buvo man?

Jau minėjau, kad dievinu reklamas. Dabar troleibusuose įstatė tokius gudrius televizorius, kurie suka video klipukus, gerai, kad bent jau be garso. Taigi iš ryto įsėdau į troleibusą, pažvelgiau kelias akimirkas į tą televizoriuką – reklamavo vaistus nuo gripo. Žiūrėjau tik vieną reklamą tik vieną kartą, po to nusisukau ir žvelgiau pro langą. Viena akimirka ir to užteko, kad mano pasąmonė užfiksuotų – gripo sezonas prasidėjo. Nežinau kaip jūs, bet aš anksčiau buvau linkęs žiemomis pasirgalioti.

Taigi, o dabar spėkit, kas atsitiko vakare man grįžus namo? Nosis bėga, kaip sugedęs vandens kranas, skauda gerklę, kosiu... Nieko nepadarysi, per daug metų susiformavo įprotis sirgti žiemą...

Aišku negaliu taip sėdėti sudėjęs ranku, todėl išgėriau vaistų. Dabar laukiu mieguistumo. O jis visai nenori ateiti....

Spėkit ką dabar pastebėjau. O gi, kad nebėga nosis ir neskauda gerklės. Kaip manote kodėl? Ar tie vaistai tokie stebuklingi ar čia kai kas kitas?

Kai atsisėdau prie kompiuterio mane užplūdo teigiamos mintys, noras kažką gražaus parašyti ir pasidalinti patirtimi su jumis. Aš užmiršau savo ligą, kol galvojau kaip čia gražiau išdėlioti mintis, taigi ir visi ligos simptomai dingo. Ir mieguistumas tikrai neateis, kol mano smegenys bus užimtos galvodamos apie straipsnį. Įdomu ar ne? Kartais nepastebime tokiu įdomių dalykų, kurie vyksta su mumis.

Tik paminėjau slogą ir vėl pradėjo nosis bėgti. Baigiu rašyti, kol neapsnargliavau visos klaviatūros.

Brukštelk žinutę