Sveikata ir mintys

Yra vaistai kurie tikrai padeda pagydyti ligas, bet ir ir tokiu, kurie tik padeda patustinti savo pinigine :) Niekada nepamirsiu kai per radija pries kokius 5 metus kalbejo kazkokie zmones apie siuolaikine medicina... Jie svarstes ar ji padeda zmonems, ar ne. Ir viena is ju sake, kad ar tai Napaleono laikas ar kazkieno kito vyko didziulis musis, po miuso buvo kruvos suzeistu zmoniu ir... kaip bebutu keista, jie pagijo :) O juk tada nedarydavo operaciju, neturejo antibijotiku, viskas budavo is gamtos... Ir siaip man irgi kartais atrodo, kad dauguma vaistu veikia tik del psichologinio zmogaus nusiteikimo, kad va isgeriau tabelete, tai dabar jau busiu sveikas :) Galetu kas nors padaryti tyrime su gripuojanciais zmonemis, vieniems duoti koki coldrex :D o kitiems placebo (berods taip vadinasi tas isivaizduojamas vaistas) ir ziureti koks bus poveikis, kurie greiciau pasveiks. Neabejoju, kad kazkas toki jau dare, butu smagu ir rezultatus suzinoti :)

Tu gal pamatęs apie AIDS ką nors savo minčių galia susergi AIDS? Gal pamatęs prevencinę reklamą apie "karo keliuose" stabdymą patenki į avariją, nes pagalvoji netyčia? Reiktų tokiu atveju išmokti valdyti savo psionines galias, dar karą sukelsi supykęs.

Algi, rezultatai, manau, labai nuspėjami - tie žmonės turbūt pasveiko vienodu metu. :) Retas kuris vaistas gydo pačią ligą - dauguma jų gydo tik akivaizdžiausius ligos simptomus. Dėl to nemėgstu vaistų. Tiesa, NePo, Tu sergi kiekvieną žiemą, o aš - kiekvieną rudenį, žiemą ir pavasarį. :) Linksma. Ir nieko negaliu padaryti - turbūt lėtinis bronchitas.

Algis> Kiekvienam vaistui yra atliekami ikiklinikiniai ir klinikiniai tyrimai ir vertinamas jo poveikis zmogaus sveikatai. Beje vienas is tu tyrimu yra (double blind test), kai duodamas placebas ir vaistas (arba vaistas ir bandomas vaistas, kai negalima zmogaus palikti be medikamentu) ir tiriamas jo poveikis. Ir niekas negali registruoti vaistu, jei neirodo, kad jie yra veiksmingesni uz placeba. Beja neregistruotais vaistais prekiauti negalima (legaliai)

Brukštelk žinutę