Televizija neišvengiamas blogis?

jei jau nori taip pailset tai jau geriau paziuret kazka idomaus, aktualaus ar siaip fun (viska galima rast internete), o ne bileka ka rodo televizorius tuo metu. Isvengiamas blogis.

1. Pritariu karolisk. Jau geriau, tada žiūrėti su tikslu. Na kad ir Travel, bent jau gražių vaizdų pažiūrėsi. Jei ne, gali susirasti filmą pagal savo skonį, o ne bile ką.

2. Kas liepia tris valandas vaikščiot. Galima nuėjus į parką atsisėsti ant suoliuko (šiltuoju metų laiku) ir "pravalyti" smegenis. Na po tokių pasėdėjimų dar niekada nesijaučiau psichologiškai pavargęs, tuo labiau fiziškai.

3. Jei dirbi protinį darbą, geriausias poilsis fizinis krūvis. 1.5 val. krepšinio ir tuo momentu tu negalvoji apie jokį darbą ar rūpesčius. O po fizinio krūvio renkiesi ne televizorių, o lovą :)

p.s. dar geriau šokiai :) Muzika visada atpalaiduoja gauni fizinį krūvį praleidi 1-2 val. su artimu žmogumi. Kas gali būt geriau?

Ne už ką nešvaistyčiau savo laiko prie tv. Jį žiūrių jau po visko, kai einu miegoti, tai dažniausiai būna po 12h, bet tas žiūrėjimas užtrunką maximum 30 minučių. Grįžai po darbo, jeigu gyvas, kodėl gi ne užsiimti tai kuo tau patinka pvz. programavimų, man tai kai hobis-darbas. O savo projektus programuoti man toks malonumas, nes galiu daryti taip kaip noriu, niekas nenurodinėja, niekas neaiškiną kur kokia nuorodą turi būti ir kaip jį turi atrodyti. eh :) Šiaip miegoti 4 valandas, visai normalų, aš taip dariau metus laiko, aišku būdavo dienų kai jau nebeatlaikai ir reikia daugiau pamiegoti, bet kartą į savaitė pamiegi daugiau, o šiaip nėr ko švaistyti savo gyvenimo miegant. :D

Berods, kažkada rašei apie mokslinius tyrimus, kuriais įrodyta, kad smegenys pavargti negali? Tai kaip čia ? :)
Vistik, manau yra geresnių būdų atsipalaiduoti, nei televizoriaus žiūrėjimas.

Brukštelk žinutę