Troleibusų (autobusų) medžiotojai

Būtų labai šaunu, jeigu visi troleibusai ir autobusai būtų pririšti prie kokios nors sistemos ir pasiėmęs mobilųjį telefoną važiuodamas vienu troleibusu, galėtum pasižiūrėti kada realiai, o ne teoriškai atvažiuos kitas tau reikiamas troleibusas. Deja, taip nėra, todėl šiandien norėčiau pakalbėti apie vieną iš šiuolaikinių žmonių grupių – troleibusų medžiotojus. Nors visame tekste minėsiu troleibusus, tačiau tiek troleibusų, tiek autobusų medžioklėje taikomi tie patys metodai ir terminai.

Aptarkime jų tipus:

Šokliai – tai žmonės, kurie nori peršokti į priešais važiuojanti troleibusą. Tai labai sudėtingas procesas, reikalaujantis daug sėkmės bei truputėli įgūdžių. Visa esmė slypi tame, kad abu troleibusai turi sustoti beveik vienu metu ir beveik vienu metu atverti duris, nes jeigu antrasis, kuriame tupi šoklys užsivėlina, tai peršokti tampa labai sudėtinga arba beveik neįmanoma. Kadangi palankus momentas tetrunka 1-2 stoteles, tai šokliai dažnai būna nervuoti žmonės. Pagrindiniai šoklių instrumentai siekiant pagerinti savo šansus: maldos, meditacija (taip pat gali būti naudojami angliški žodžiai iš F raidės, arba analogiški rusiški burtažodžiai).

Stabdžiai – tai priešinga žmonių grupė šokliams, jie nori peršokti į troleibusą važiuojantį paskui. Kartais troleibusas būna toli arba iš viso net nesimato horizonte. Todėl stabdžiai visuomet atsiputę, jie niekuo nerizikuoja ir žino, kad reikalingas troleibusas vis tiek kada nors atvažiuos. Pagrindiniai įrankiai naudojami stabdžių: cigaretė, 15min ir kiti magiški daiktai pagreitinantys laiko tėkmę.

Sprinteriai – tai pati įdomiausia medžiotojų grupė, kadangi jie labai stipriai skiriasi nuo pirmųjų dviejų. Priešingai nei kitos dvi grupės, jie medžioklę pradeda ne troleibuse, o ant žemės. Dažniausiai sprinteriai iššoka tarsi zuikiai iš krūmų arba iš kokios nors kitos nelabai aiškios vietos ir greitai bėga link nuvažiuojančio troleibuso. Jų tikslas iššokti į troleibusą prieš pat šiam uždarant duris, o jeigu troleibusas jau spėjo uždaryti duris, priversti tas duris atidaryti. Pagrindiniai sprinterių naudojami instrumentai: skėtis, krepšys ir kiti daiktai galintys atkreipti dėmesį. Aišku, tik daiktai nieko nepakeis, dar reikia ir mokėti atlikti hipnotizuojančius judesius, kurių sprinteriai išmoksta savo slaptose sektose, o kad neprarastų formos treniruojasi priešais veidrodį.

Jeigu pasaulyje būtų tik troleibusų medžiotojai, galbūt gyvenimas būtų ir ramesnis, tačiau medžiotojai turi ir stiprius priešininkus, konkuruojančią grupę, kuri trukdo medžiotojams pasiekti savo tikslą – tai olimpiečiai, apie kuriuos aš pasakojau šiek tiek anksčiau.

Šokliams taip pat trukdo ir kontrolieriai, nes jie dažniausiai stabdo eismą ir leidžia medžiojamam objektui pabėgti.

O pats keisčiausias dalykas yra šviesoforas, kartais draugas, kartais priešas, niekuomet negali žinoti ko tikėtis.

Sėkmingos medžioklės, kolegos.

Brukštelk žinutę