Tu tikrai nebūsi rašytojas

1. Pirma stuktelėjusi mintis - Vidokas. Jei gerai pamenu ten paaiškėja, kad žurnalistas ar biografas ir yra žudikas. Kita kone tobulas variantas - geri žmogaus darbai iš tiesų veda prie mirčių. Reikėtų po anime pasikuisti, bet regis buvo kažkas apie žudantį rūpestingumu/gerumu.
2. Konfliktas tarp biologo sakančio, kad čia pėdsakai ne be reikalo ir kasybos magnato, sakančio, kad čia labai patogu pradėti kasti kažkokias iškasenas. Katės pelės žaidimas, argumentai, šantažas, galiausiai meilė tarp tų personažų, nes paaiškėja, kad jie abu transgender black gay feminist (čia, kad pataikyti į dabartines madas) ir ugningo sekso scena dundant artėjantiems migruojantiems gyvūnams.
3. Kvepia pasaka vaikams. Katė gali ieškoti ko nors dingusio šiame mieste. Po šunų miestu yra senas slaptas kačių miestas, kur norėdamas patekti turi paaukoti tris žiurkėnus, vištą ir politiką. Arba Indiana Cat kūrinuką galima padaryti tik nelabai draugiškoje aplinkoje.
4. Pavasarį jie tuos ragus ir nagus vėl užsiaugina. Štai tuomet žiemos draugai gali vienas kitą medžioti. Pirma dalis personažai prieš aplinką, antra dalis - personažai vienas prieš kitą.
Konkurse gavęs tokius apribojimus, problemas spręsčiau būtent taip.

Dėkui už tokį ilgą komentarą, Eduardai.

1) Galima. Prancūzų filmas "Vidocq". Ten pagrindinis personažas yra žurnalistas, kuris stengiasi išsiaiškinti nusikaltimą, apklausia liudininkus, ieško be žinios dingusio detektyvo, taip pat skubama kuo greičiau visus dalyvavusius apklausti, nes nežinomas žudikas žudo liudininkus.
2) Sprendimas paprastas - patraukti koloniją, t.y. perstatyti namus yra lengviau, negu pakeisti gyvūnų migraciją, tarkim juos masiškai išnaikinus. Ar pradėsi iki susidūrimo ar po, esmė nesikeičia. Belieka tik išgyventi chaosą, kuris nutinka susidūrus. Nebus susidūrimo, nebus istorijos.
3) Užtenka amerikiečiui atsikraustyti gyventi į rusiškos glūdumos kaimą.
4) Kodėl tai įdomus pasaulis? Tokie skirtingi gyvūnai, kai meška, bebras, voverė, ežys, gyvatė, vėžlys - visi žiemos miegu miega, taigi tampa visuotiniais miegaliais, nelaksto, nemedžioja. O jeigu nemiega, bet vienoje bandoje, vadinasi maisto yra, pavojus negresia, na tai good for them. Nėra konflikto. Kad vaizdžiau būtų, duosiu pavyzdį - Atsidaro restoranas, visus vaišina nemokamai :) Vakare restoranas užsidaro. Kitą dieną, ryte vėl atsidarys ir vaišins nemokamai. Na, ar rimtas konfliktas, kur turi laukti kitos dienos arba turi eiti į mokamą restoraną?

Tavo antra idėja jau yra aprašyta. PFAF išleido seriją knygų apie Jasono din Alto (jei gerai pamenu) nuotykius, kurie kaip tik prasideda tokioje planetoje (Pyras - mirties planeta). Susidūrimo rezultatas - izoliuotas miestas ir miestiečiai nuo pat mažumės treniruojami atremti biosferos antpuolius, kurių tikslas - išnaikiniti svetimkūnį. Tik istorija gerokai sudėtingesnė.

Brukštelk žinutę