Vaikytis svajonę

Svajonė tampa tikslu, kai tu jau žinai konkrečius žingsnius, kuriais nužengęs TAI gausi(pasieksi). Po tokio virsmo reikėtų atrasti naujas svajones. Patartina naudotis dešiniuoju smegenų pusrutuliu. Svajonių tikslas įkvėpti, motyvuoti, skatinti, TIKĖTI.

P.s. Vėlai vakarais miegu.

Vienas namuose, tu darai ką nori.
Vienas namuose, blogus redaguoji.

Pagal Dž. Butkutę

Bet kai tas tikslas buna igyvendintas jis vel virsta svajone, tik jau issipildziuse :) svaja->konkretus tikslas->issipildziusi svajone

Vat konrečių žingsnių žinojimas ir yra pats sunkiausias dalykas. Svajoti lengva.

Pvz., gaunu didesnę už vidutinę algą. Paskolą galėčiau imti, kad gauti trijų kambarių butą, bet SVAJOJU apie nuosavą dviejų aukštų namą, tokį už 3 - 5 milijonus litų. Keisti darbo ir profesijos nenoriu. Tai kokius konkrečius žingsnius pasiūlysite?

Exuss,

Keistis nenori, bet nori kitokių rezultatų? Pats žinai prie ko tai veda. :) Konkretus žingsnis - ieškoti papildomų pajamų šaltinių pageidautina, kuo mažai reiklių valdymui (juk pasireikš laiko stoka). Kiek aš žinau tam labiausiai tinka internetiniai projektai (įvairaus pobūdžio). Bet tai vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek teks KEISTIS (kar ir gyvenimo būdą). Nori kitokių rezultatų gyvenime - privalu keistis. Čia aksioma ir nėra jos kaip apeiti.

P.s. svajoti dideles svajones ir jomis TIKĖTI yra visiškai nelengvas užsiėmimas. Pabandykite kasdien bent po 5 minutes taip daryti. Labiau nei tikėtina jog po dviejų dienų mesite šį "kvailą" užsiėmima. :)

Brukštelk žinutę