Virtualūs aktyvistai

Visų pirma tai aš nesiūliau šios dienos kaip nors pavadinti :-) Sakykim tai tiesiog "proga".

Ir tai nėra iniciatyva, siekianti sumažinti pasaulinį badą ar pan, kažkaip baisiai sureikšminai. Visų pirma pabloginęs apie ką nors pozityvaus, pats jausiesi geriau - pabandyk. Antra, skaitytojams, kadi r kiek jų būtų, taip pat smagesnė diena matant ne tik drabstymusis. Tiesiog, diena su daugiau optimizmo. Tai čia ką, neduodie lietuviui to pasiūlyti? :-)

Vidmantai,

Jeigu žmogui reikia specialios dienos/progos, norit kažką padaryti, tuomet nu sorry...
Arba tu gimei toks, arba ne...
Šiuo atveju arba tu esi toks žmogus, kuris kartas nuo karto parašo ką nors pozityvaus arba ne. Jeigu ne, tai tikrai nereikia eiti prieš savo natūrą ir įvaizdį.

Galima išvesti analogijas su Valentino diena. Ar tikrai reikia laukti tos vienintelės dienos metuose, kad galėtum nupiešti komiksą apie meilę? Manau, kad ne.

Analogija labai teisinga! Tikrai ne. Bet juk yra tokių atvejų, kad jeigu nebūtų tos dienos, tai per dešimt metų ir nenupieštum komikso apie meilę. Taigi taip - tai tiesiog proga ir kartu priminimas, kad pilna ir gerų dalykų aplink

NePo, aš nelabai suprantu tavo minties. Juk tradicijų turėjimas savaime yra labai geras reikalas. Viena diena gali būti paskirta gerumui, kita meilei, trečia mamai, ketvirta anūkui, penkta - visoms moterims ir t.t. Tai, kad žmogus laikosi tradicijų (net jei jos ir naujai susikūrusios, ar net gi paties sukurtos), parodo, kad tam žmogui su tomis tradicijomis susijusi esmė yra svarbi. Kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti tradicijas tas, kurios jam yra svarbios ir jas savaip įamžinti.

O kas yra tavo draugo gimtadienis? Juk tai yra viena konkreti diena metuose kuomet tu pasidžiaugi, kad turi tokį gerą draugą, pasidžiaugi, kad jis gimė ir palinki jam viso geriausio ateityje. Bet kam ta speciali diena? Ar gi negalima to padaryti bet kurią kitą dieną? Juk lygiai taip pat galiu ateiti eilinę dieną pas draugą Antaną ir pasakyti jam, kad tu pats geriausias draugas, kaip gerai, kad tu gimei ir linkiu tau visa ko geriausio ateityje bei dovanoju tau pačią nuoširdžiausią savo dovaną. Draugas ko gero labai nustebtų ir be abejo apsidžiaugtų, bet ko gero absurdiška jei tokio mąstymo vedinas nepasveikintum draugo ir per jo tikrąjį gimtadienį.

Aš noriu, kad "specialios dienos/progos, norint kažką padaryti" yra labai puiki mintis! Tačiau niekas nedraudžia to kažko papildomai padaryti ir be specialios progos ir nuo to bus tik geriau.

Paleidau žodį - paskutinė pastraipa skamba taip: Aš noriu pasakyti, kad "specialios dienos/progos, norint kažką padaryti" yra labai puiki mintis! Tačiau niekas nedraudžia to kažko papildomai padaryti ir be specialios progos ir nuo to bus tik geriau.

ichmbch, mano pozicija labai paprasta: pasodinti gėlę internete ne tas pats kaip pasodinti gėlę kieme prie namo.
Aš nesu prieš tradicijas, bet imkimės realių veiksmų, o ne virtualių.

Vidmantai tai gal verciau imk ir parasyk ka nors?

Nepo,
del kai kuriu dalyku pritariu, del kai kuriu ne.
Peticijos - tikrai labai teisingai sakai - sh paskutinis.
Bet. PVz kaip tu man sita nuoroda nusiuntei del cartoon facebook - as nesutikciau kad tai yra labai didelis blogis arba kaip tu sakai svaistymas energijos. Tai sukelia awareness. O tai yra gerai is bet kokios puses paziurejus.
Man, kaip ale marketingistei tokie dalykai labai patinka.
Man patiko kai merginos rase kur deda savo rankinuka, kokios spalvos ju liemenele.

O beto, tokios akcijos paskui ir paskatina nelabai aktyvius zmones galbut ir padaryti kazkoki realu veiksma - pvz paaukoti arba padeti arba priimti etc.

Kad pasodinti azuola ar aplankyti globos namus ne visi turi galimybes, tai irgi reikia atsizvelgti. Beto nevisi tokie pasisvente - jie galbut tik nori palaikyti ideja, bet nieko patys nedaryti. Na zinai kaip yra. Yra daug labai faktoriu, kurie galetu apginti zmones kurie dalyvauja tokiose akcijose. Aktyvistus kaip tu sakai.

taiva. Labai piktiniesi, bet maziau nervuokis ir piktinkis ir gincykis, nes issaugosi daugiau nervu lasteliu :)

Monika, aš nesakau, kad tai yra blogai. Tai yra saviapgaulė. Čia tas pats kaip paimti diržą, kad vaikui įkrėsti proto. Ar tai blogai? Ar tai padeda?

Dėl avatarų. Žmonės taip dažnai keičia savo avatarus, jog tame pastebėti kokią nors gilesnę prasmę yra beviltiškas reikalas. O tu pati kartais ne kas mėnesi keiti?

Apie tai ką rašė merginos sužinojau, tik tuomet kai visi pradėjo piktintis per visus įmanomus galus, nes juos tai užkniso juodai. Asmeniškai tokių dalykų nepastebėjau, nes nesu tiek giliai panėręs į social media.
O mano atsakymas joms būtų: Mano 15" gaila, kad toks mažas.

Jeigu akcijos tikslas paskleisti informaciją, tai okey daugeliu atveju kažkoks informacijos procentas yra paskleidžiamas. Ar jis pasiekia tikslinę auditoriją ir ar tikslinė auditorija teisingai suvokia tą žinutę tai jau kiti klausimai. Ir jie čia tiek pat aktualūs, kiek klausimas: kodėl žmonės siuntinėja spam?
Tačiau informacijos paskleidimas neišsprendžia egzistuojančios problemos, tam reikia kažkokių realių veiksmų. O kas jų imsis?

Brukštelk žinutę