Knyga. Jadrien Bell - A.D. 999

Sako blogos knygos neverta skaityti iki galo... Tai pirma mintis atėjusi į galvą, kai pradėjau skaityti šitą knygą. Ir vis dėl to aš ją perskaičiau...

Turbūt jau supratote, jog veiksmas vyksta 999 metais, Anglijoje. Šėtonas nori užvaldyti pasaulį, todėl tampa karaliau patarėju. Aš gal neišmanau istorijos, bet negi tais metais nebuvo Europoje didesnės valstybės?

Aišku, Dievas nepėsčias ir Šėtonui sustabdyti pasikviečia du Liudytojus. Pirmuoju tampa vienuolis, nuo vaikystės negalintis valdyti savo vienos rankos, taip sakant, invalidas, o antruoju - išprievartauta pagonių moteris, taip sakant, bedievė. Svajonių komanda, geresnės ir nesurinksi, taip sakant.

O dabar pereikime prie linksmosios dalies. Ką bendro su krikščioniško pasaulio pabaiga turi skandinavų dievai IR (dėmesio pasiruoškit) elfai... Aš nieko neturiu prieš Lokį, jis fainas bičas, nors ir blogas, bet, kaip sakoma, mes visi klystame, bet elfai... Net Hario Poterio pasaulyje jie negyvena... Na gerai, jie gyvena pas Eragoną...

Žodžiu, kad įvyktų pasaulio pabaiga turi pasirodyti septyni ženklai, bet tikėkite elfais, jie išgelbės mūsų pasaulį nuo pražūties. Gerai, aš truputi stumiu ant knygos, elfai buvo paminėti vos keletą kartų.

Kol pagrindinis blogietis Anželas į pagalbą kviečiasi viena po kito skandinavų dievus, pagrindiniai geriečiai keliauja po Angliją nežinodami ko imtis ir kartodami žodžius: "Mes nevykėliai, mes susimausim".

Dabar norėtųsi pasakyti ką nors gero.

Mano vertinimas:

- knyga ne tokia jau bloga, kaip aš sakau, bet vis tiek neskaitykite.

Brukštelk žinutę