Knyga. John Meaney - Kaulų daina

Ar norėtumėte, kad parą sudarytų 25 valandos, o savaitę 9 dienos? Pasaulis aprašomas šioje knygoje keistas ne vien tuo. Čia galioja magija, gyvena vampyrai, zombiai, šmėklos ir daugelis kitų padarų.

Tiesa pasakius, knyga buvo velniškai sunku skaityti, nes teko susidurti su tokiais padarais, kurių neteko man iki šiol matyti, jokiame kitame pasaulyje. Jeigu matėte knygos nugarėlę, tai turbūt jau žinote, kokia energija yra aprūpinamas pagrindinis veiksmo vietos miestas - Tristopolis: iš mirusiųjų kūnų išsiurbiama nekrosrauto energija.

Į Tristopolį atvyksta koncertuoti garsi primadona, jos apsauga paskiriama rūpintis leitenantui Donalui Riodanui. Tai lyg ir neturėtų būti sudėtinga užduotis, tačiau kažkokia slapta organizacija žudo garsius menininkus ir grobia jų kūnus. Kodėl? Teisingai apdorojus menininko kaulus, juos prilietus galima mėgautis to menininko sukurtais pasauliais, veža geriau nei narkotikas. O dabar truputi spoilerio, skaitydamas knyga, nekantraudamas laukiau, kada leitenantas susimaus. Patikėkit manim, jeigu jūs skaitysit, irgi lauksit to momento. Ir galiu jus nuraminti, jis susimauna, bet veiksmas tik prasideda.

Kas man labiausiai šioje knygoje nepatiko, tai kad šią knygą būtų galima gana nesunkiai padalinti į dvi atskiras labai įdomias istorijas. Manyčiau, jog autorius taip padaręs būtų sulaukęs daugiau teigiamų žodžiu nei dabar.

Dar reiktų pasakyti kaip knyga baigiasi... Tiesa pasakius jinai nesibaigia, kita šios serijos knyga vadinasi "Tamsus kraujas", belieka laukti kada Eridanas išleis.

Mano vertinimas:

- neįtikėtinai keistas ir sudėtingas pasaulis, paini istorija ir vis dėl to kažko dar trūksta iki tobulumo. Happyend'o?

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)