Knyga. Stephen King - Drakono Akys

Turiu pasakyti, jog taip pirmoji mano skaityta Kingo knyga. Kažkaip įtariai žiūriu į žmones parašiusius daugiau knygų nei kalendorius turi lapų. 

Šioje knygoje pirmą kartą perskaičiau apie karaliaus geležį ir karalienės kalvę. Jeigu nesupratote taip Kingas rašo apie seksą. Sakyčiau, toks požiūris tiesiog stebuklingu būdu atvėrė man akis ir privertė naujai pažvelgti į liaudies pasakas. Apie ką jos iš tiesų yra?

Istoriją pasakoja visažinis pasakotojas, kurio pasakojimo stilius tiesiog žudo. Iš pradžių pasakojimo stilius atrodo kaip smūgis žemiau juostos, bet vėliau pripranti ir jis pasidaro visai pakenčiamas.

Istorija yra apie burtininką ir karaliaus patarėją Flegą. Ar jaunasis princas Piteris sugebės pasipriešinti blogajam burtininkui, ar vis dėl to taps jo intrigų auka? Atsakymą rasite knygoje. Jeigu pasakyčiau dar nors vieną žodį, tai jau būtų spoileris. Supraskite mane teisingai, knygoje veiksmo beveik nėra, o pirmus 70 puslapių išviso galima nurašyti į įžangą.

Mano vertinimas:

– neskaitant to, kad pasakiau daug blogų žodžių, šioje istorijoje vis tiek yra kažkas tokio, kas verčia ją išsiskirti iš kitų pasakų.

Brukštelk žinutę