250 knygų!

Šaunu, kad vis dar perki ir skaitai lietuviškas knygas ir apie jas parašai.
O nors kažkiek pačiam pavyksta atsiminti iš to ką perskaitei? Ar skaitymas tik trumpalaikis malonumas ?

Norėčiau pataisyti: pradėjau lankytis bibliotekoje, taip pat lankausi knygų komisuose ieškodamas, kiek galima pigesnių, knygų.

Į klausimą negaliu atsakyti vienareikšmiškai. Viskas priklauso nuo knygos, vieną knygą prisimenu iš karto pažvelgęs į viršelį, kitos negaliu prisiminti net gi perskaitęs, ką pats apie ją parašiau.
Įdomiausia kaip aš vertinu knygas po metu ar dviejų po perskaitymo. Pasižiūriu į reitingą ir galvoju: ir už ką aš tą knygą pagyriau? Jinai tikrai nėra tokia gera. Arba atvirkščiai: ir kodėl aš tą knygą taip stipriai peikiau, jinai nėra jau tokia tragiška.

tai kai psuprantu, visas knygas skaitai popieriniame variante? hmm.. aš taip pat noriu skaityti, deja lietuviškų knygų tinkamų kindle nėra daug, norimų perskaityti išvis nėra, o pirkti popierines knygas nenoriu.. nepatogu jas tampytis, be to ir laikyti neturiu kur, ir pinigėlių gaila :)

Pas mane šiuo metu perskaitytų knygų skaičius tesiekia 91 ir toliau didėja, iki metų pabaigos norisi pasiekti 100.
Knygų nesirenku pagal storumą ar viršelio spalvą, paimi į rankas ir supranti kad reikia ją perskaityti. ;] Imamos tiek iš namų archyvo, bibliotekos ir kartas nuo karto didinu asmeninę kolekciją pirkdamas jas.
Taip pat dedu jas į sąrašą, tik jų nekomentuoju ir nevertinu, bet vis labiau norisi publikuoti savo mintis apie vieną ar kitą knygą.

kavos aparatas 2012-11-09 13:24:01 

Koks naudingas sąrašiukas! dėkui labai ;)

Brukštelk žinutę