Animacija. Animaniacs

Norite atspėti koks yra mano vaikystės mėgstamiausias serialas? Taip, tai Animaniacs. Kodėl?

Animaniacs pažeisdavo visas fizikos ir logikos taisykles ir tai mane ypač žavėjo. Man tai atrodė kaip neribotos fantazijos galimybės. Aišku, jūs pasakysite, kad Tom&Jerry bei Looney Toons taip pat pažeisdavo fizikos taisykles, bet ne taip. Juose vis tiek egzistuodavo pasaulio logika, vadinasi buvo nematomos ribos, kurių neįmanoma peržengti.

Vienintelis serialas, kuris paėmė įkvėpimą iš Animaniacs, bet tuo pačiu sukūrė kažką savo yra Teen Titans Go.

Taigi, pakalbėkime apie naująjį Animaniacs, ar jis yra toks pats geras ir vežantis kaip originalus serialas mano atsiminimuose? Ir noriu būti atviras, aš nežiūrėjau originalaus serialo dabar, nenorėjau susigadinti savo nostalgiškų vaikystės prisiminimų.

Mes turime tuos pačius personažus, bet nevisus. Atsimenu vaikystėje buvo segmentas su balandžiais, kurių dabar nėra, greičiausiai neprisimenu ir daugiau antraeilių personažų. Tai ką mes gavome dabar yra: Yakko Warner, Wakko Warner, Dot Warner, Pinky ir the Brain. Aš puikiai prisimenu dainą iš vaikystės apie Pinky ir the Brain, aš puikiai prisimenu jų pagrindinę frazę, bet aš neprisimenu, kad man būtų patikęs tas segmentas. Ir, jeigu atvirai, naujieji segmentai man nepatinka. Kam gali patikti serialas apie pelę, kuri kiekvieną kartą pralaimi?

Taigi, atsakykime į pagrindinį klausimą į kurį mes susirinkome čia atsakyti? Ar Warner šeima yra tokia pati pamišusi kaip aš prisimenu iš vaikystės? Ir atsakymas, deja, yra ne. Pirmos serijos yra nusivylimas. Pirmasis epizodas, kuris mane užkabino yra penktoji sezono serija. Ir jeigu norite sužinoti ar jums patiks serialas siūlyčiau pradėti žiūrėti būtent nuo penktos serijos. Ta prasme, serijos nėra susiję, tai kitas serijas galėsite pažiūrėti vėliau.

Sekančios serijos kurios man patiko būtų septinta ir dešimta. Čia mes turime plačiau pakalbėti apie dešimtą seriją. Joje Warner šeima sužino, kad yra nelegali jų multiko kopija Rusijoje ir važiuoja ją sustabdyti. Tai yra politinė satyra labai gerai pašiepianti Rusiją ir man tai patinka, bet tai kelia klausimą: kam skirtas šitas multikas? Vaikai tikrai nenori žiūrėti politinių multikų.

Jeigu aš norėčiau žiūrėti politinius multikus, tikrai yra geresnių. Pavyzdžiui antrame epizode kalbama apie moterų teises balsuoti, šeštame kalbama apie Amerikos prezidento rinkimus. Tie sketčiai yra žiauriai neįdomus ir skirti amerikiečių auditorijai. Kita vertus, dešimtas epizodas apie Rusiją ir man sunku patikėti, jog statistinis, tipinis amerikietis pakankamai susigaudo užsienio politikoje, kad tas epizodas jam patiktų.

Galiausiai grįžkime prie Pinky ir the Brain. Aš tikiu, kad vaikams patiktų šie personažai ir jų istorijos. Bet ar tie segmentai patinka suaugusiems? Aš abejoju.

Apibendrindamas noriu pasakyti, kad šis serialas daro daug įvairių dalykų, vietoj to kad fokusuotųsi į vieną ir dėl to šis serialas yra skirtas niekam. Buvo sukurti du serialo sezonai ir antrasis turėtų pasirodyti 2021, bet aš kažkaip bent jau dabar nematau, kad serialas gautų daugiau sezonų.

Serijos ilgis: 24 – 27 min.

Sezonų skaičius: 1 - ?

Epizodų skaičius: 13 -?

Kūrimo metai: 2020 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)