Animacija. Legend Quest

Susipažinkite su meksikietiška Scooby Doo versija.

Kaip jau supratote iš užuominos tai serialas apie grupelę, kuri sprendžia galvosūkius ir padeda žmonės. Leiskite pristatyti tą grupelę.

Leonardo "Leo" San Juan – paauglys, kuris gali matyti ir kalbėti su vaiduokliais. Jis yra grupelės lyderis bei smegenys ir sprendžia kur keliauti toliau.

Don Andrés – seno, bailio konkistadoro vaiduoklis. Jis mėgsta girtis savo žiniomis ir pasiekimais, kurie dažniausiai pasirodo nėra tiesa. Nors senukas yra vaiduoklis, vis tik dažnai bijo dėl savo gyvybės.

Teodora – yra šiuolaikiškos paauglės vaiduoklis. Jinai turi mobilų telefoną, kuris dažnai tarnauja kaip neribotas žinių šaltinis. Mane asmeniškai truputi glumina, kaip vaiduokliai gali turėti mobiliakus, bet… tebūnie.

Nei viena grupelė negali apsieiti be gyvūno, šiuo atveju tai - Alebrije. Tai greičiausiai koks nors meksikiečių mistinis padaras. Jis yra margaspalvis ir originaliai turbūt labiausiai primena dinozaurą, tačiau kiekvienas žmogus jį gali matyti kaip vis kitokį padarą. Viena botubė Alebrije mato kaip ožką, kažkas kitas kaip šunį ir t.t.

Paskutinis žmogus, kurį reikia paminėti yra Marcella. Jinai kaip ir nėra pilnai komandos narys ir nedalyvauja visuose nuotykiuose, tačiau ją sutiksite ne kartą. Marcella yra Leo meilės objektas, jos šeima buvo apkaltinta raganavimu, todėl daugelis žmonių vengia su ja bendrauti.

Kiekvienai grupelei reikia transporto priemonės. Ši keliauja skraidančiu laivu - oro balionu. Kaip jau supratote tai nėra normali šiuolaikiška transporto priemonė. Kadangi sunku pasakyti, kuriame amžiuje nuotykiai prasideda, tai negaliu griežtai tvirtinti, bet rodos, jog grupelė keliauja laiku ir skirtingos serijos gali vykti skirtinguose amžiuose.

Visi nuotykiai prasideda tuomet kai Quetzalcoatl (actekų dievas) užima Leo kaimelį ir įkalina vaikino senelę. Norėdamas ją išlaisvinti Leo turi surasti Brotherhood, kuri padės nugalėti dievą ar bent jau suteiks žinių padėsiančių pasiekti pergalę. Pagrindinis blogietis, su kuriuo tenka susidurti vos ne kiekvienoje serijoje yra Baba Yaga (ragana iš slavų folkloro).

Kiekviena serija vyksta vis kitoje vietoje, valstybėje ir joje susiduriame su vis kita mitine būtybe: Jersey Devil (JAV), Nicht Mart(vokiečių), Medusa (graikų), Vodnik (slavų), Fenrir (islandų), Nu Gui (kinų), Golem (žydų) ir dar keletų, kurių pavadinimų neįsiminiau.

Smagu, kai serialo kūrėjai semiasi įkvėpimo iš įvairių mitologijų, vietoj to kad šimtąjį kartą aiškintųsi kas apsimeta vaiduokliu ar zombiu.

Kalbant apie serialo trūkumus, nors du pagrindiniai veikėjai yra vaiduokliai ir lyg ir turėtų būti nematomi, nes tik Leo mato vaiduoklius (taip pasakoma pirmoje serijoje), tačiau jie matomi kitiems serialo veikėjams beveik kiekvienoje serijoje ir niekas jų nebijo. Reikia pripažinti, jog šitas serialas yra vaikiškas ir jame nėra gilesnių paslėptų minčių, kaip būna kituose man patinkančiuose multikuose. Bet kokių atveju noriu atkreipti jūsų dėmesį į šį kokybišką produktą.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2017 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)