Ar norite kryžiažodžių?

Nuolatiniai mano svetainės skaitytojai, turbūt žino, kad aš taip pat turiu ir kryžiažodžių svetainę, bet šiandien norėčiau kreiptis į laikraščių bei žurnalų redaktorius, jeigu tokius pažįstate, būtinai nusiųskite jiems šį tekstą.

Gerbiamieji laikraščių ir žurnalų redaktoriai, ar norėtumėte praturtinti savo turinį kryžiažodžiais? Aš norėčiau pasiūlyti jums kryžiažodžius visiškai nemokamai.

Tai koks pasiūlymas?

Šiuo metu galiu pasiūlyti rinktis iš 8 skirtingų tipų kryžiažodžių: Sudoku, Klasikinis, Takelis, Laipteliai, Skaičiai, Spiralė, Zigzagas, Pieštukas. Kryžiažodžiai gali būti pateikti: HTML, SVG, PDF, PNG/JPG (reikia nurodyti tikslų dydį) formatais.

Kaip tai atrodytų?

Standartinės spalvos tokios kaip paveikslėlyje. Vieną jūsų išsirinktą kryžiažodį, jūsų pageidaujamu formatu atsiųsiu jums visiškai nemokamai.

Ką man daryti?

Prašykite man el. laišką adresu ritas@nepo.lt ir nurodykite: 1) kas jūs toks/tokia ir kokią organizaciją atstovaujate 2) kokiame laikraštyje, žurnale, lankstinuke norite publikuoti kryžiažodį 3) kokio tipo kryžiažodžio norite ir kokiu formatu jums jį atsiusti.

Nepamirškite, kryžiažodį galite panaudoti tik vieną kartą viename leidinyje, o autorinės kryžiažodžio teisės lieka man.

Kur kabliukas?

Sakoma, kad nemokamas sūris būna tik spąstuose, tai iš kur toks mano dosnumas?

Kryžiažodžių kūrimas yra mano hobis, tačiau kodėl hobis negalėtų duoti šiek tiek papildomų pajamų? Jau esu sukūręs nemažai kryžiažodžių ir ieškau redaktorių, kuriuos domintų ilgalaikis bendradarbiavimas. Niekas nenori pirkti katės maiše, tiek jūs norite žinoti, kad aš galiu pasiūlyti geros kokybės produktą, tiek aš pats noriu įsitikinti, jog galiu patenkinti jūsų reikalavimus. Todėl siūlau vieną kryžiažodį pabandymui ir tikiuosi, kad bent jau dalis jūsų panorės pratęsti bendradarbiavimą ilgesniam laikui abiem pusėms naudingomis sąlygomis.

Brukštelk žinutę