Ateities OS

Ne bus prisijungimų - o kur dings biometrija? Disko dydis nesvarbu - o kodėl internete visko nelaikyti? Tada ir nešiotis nieko nereikia. Žaidimai - o kodėl "pirkti" ? Neliks spamo - Bill'ui Gates'ui tokia prognozė nepasisekė, kodėl, manai, kad tau pavyks? Technika - O kam liesti išvis?

USB raktai? wtf. Niekad neturėjau ir nematau naudos. Dėžės ir klaviatūros, o ypač pelės visur skirtingos, užknisa. Užsikrauti iš USB rakto? Kiek tai laiko užtruks? Daugybė žmonių visa tai, ką aprašei, jau seniai turi. Tereikia daugiau vietų su Wi-Fi. Skirtingi kompiuteriai namie, darbe ir interneto kavinėj? Mes nešiojamės tą patį kompiuterį į darbą, namus, pas draugus ir bet kokią kavinę. Atsidarai ir naudojiesi, jokių užsikrovimų ir keistų klaviatūrų. Viskas visada su tavimi. Net jei nėra interneto. Nors su mobiliuoju internetu taip nebebūna. Aš naršiau internetą važiuodamas traukiniu iš namų...

dar, virusai liks - eh, virusai, kaip jie atrodo? jų seniai nebėra. dabar teliko apgavystės kaip phishing, bet naujosios naršyklių versijos su tuo sėkmingai kovoja. na nebent naudojate praeito amžiaus OS - Windows, tada užuojauta. žaidimus ir programas seniai perkame internetu. ar vis dar nesupratote ką reiškia "shareware"? žaidimus visada reikės pirkti, nes juos sukurti labai brangu. gerų open source žaidimų iki šiol nėra, nebent Wesnoth. vat emailas tai gali ir numirti, nes jis sistemiškai žudomas spamerių. tačiau jei naudosimės vien IM, tai jie spamins mus per IM. blogų komentarus. paieškos variklius. SMS. pašto dėžutes. na, kaip ir iki šiol.

senis bemegenis 2007-01-11 04:24:29 

Žaidimus kaip ir visa kita softa galima "pavogti" Goooo...

dado1945 >> dėl užkrovimo iš interneto pritariu. Isivaizduokit. Ateityje internetas bus siaubingai greitas. Kai žmogus pirks kompiuteri, tai bus tiesiog Ekranas klavietura ir pėlė. Tada jis keliauja į "WebOS" atstovybę, ten pasirašo sutartį ir gauna user name ir dar pass. Tada gryžta namo, pasijungia kompą, suveda prisijungimo duomenis, ir užkrauna tau os. Tavo os visada bus up to date, ir nebus įmanoma daryti to kas uždrasuta. T.y. kad žaidimus visada turėsi pirkti ir kitus dalykus. kai nusipirksi tau tiesiog duos specialų leidimą jį žaisti ir pan.

Žudyk ŽUDYK reklamą 2007-01-11 18:02:27 

MAn tavo komentaruose pritrūko vietos. todėl atsakymas ČIA. http://www.blogas.lt/zudykzudykreklama/208112/iphone-nepo-nuomone-ismastymas.html USB RAKTŲ NELIKS. UŽTAT VISKAS BUS .... telefone...

Mr.Killer, WebOS idėja gera, bet ji neprigis.. Paprasčiausiai Desktop'as veiks kaip WebOS, nes vis daugiau aplikacijų yra internetinės (widgetai and so on)..

Primityvai... http://blog.hardcore.lt/enc.conf/archives/2007/01/mano_geresne_os.html

Persiprašau, likau labai nustebęs - gal galėtumėte parodyti puslapįm nuo kurio tokius juokingus dalykus nusirašinėjate?

Labai skurdzios mintys sitam texte... Kur dingo naujos tech? Gal but isvis kaip "Matricoj" pasijungsim kabeli ir dirbsim/linksminsimes/gyvensim virtualiai :) Del flash'iuko tai ash ir dabar jame turiu viska kas cia aprashyta. Ir is vis cia panashu i Bill'o svajone - "viskas legalu ir mokama". Taciau nemanau kad yra tokia jega kuri priverstu lietuvi atiduot puse atlyginimo uz programine iranga :)

1 | 2 |