It's my life arba Roko naktys

NEKENČIU RŪKALIŲ. Nesuprantu, kaip galima rūkyti minioje, kur žmogus prie žmogaus, visai kaip šprotai skardinėje. Ir dar po to skėričiuojasi savo rankomis... O nerūkančių žmonių nosys kenčia... Autčš, skauda...

Bet šis pasakojimas ne apie tai. Man teko garbė sudalyvauti „Roko naktyse“ ir dabar pabandysiu prisiminti kas vyko.

LaikasIš tiesų, tai tam tikra problema, kadangi normalūs žmonės dirba iki penkių, tad anksti išvykti nepavyko. Vietoje buvau tik apie pusę aštuonių, bet, kaip sakoma, geri renginiai visuomet vėluoja, taigi nieko nepraradau.

Vieta Į priekį ir atgal važiuojant teko sukarti apie 500 kilometrų, toloka ar ne? Pati vieta prie ežero išsidėsčiusi kalnuotoje vietovėje. Iš vienos puses tai patogu - atsisėdi pakalnėje ir gali stebėti sau kas vyksta scenoje, kita vertus tai apriboja erdvę, mažiau galima palapinių pastatyti, mažesnė aikštelė prie scenos.

Rodos, daugelis žmonių, statė palapines tuoj pat, tik įvažiavus, ir dėl to kilo problemų norint pasistatyti palapinę už scenos ant kalno. Teko porą palapinių nugriauti ir prastumti porą mašinų. Tuo labiau, kad ne visi buvo tokie draugiški ir kooperatyvūs.(Bet juk ant blondinės pykti negali, ar gali?).

Renginio metu organizatoriai prašė užpildyti anketas, apie tai kokias grupes žmonės norėtų pamatyti kitąmet, ir kokią vietą renginiui galėtų pasiūlyti. Ar kitais metais renginys vyks kitoje vietoje?

Žmonės Juodai dažyti ilgi plaukai, juodi džinsai, juodi marškinėliai, juodi batai ant platformų, bent vienas auskaras nosyje arba apatinėje lūpoje. Taip, tai roko naktys. Iš tikrųjų gaila, kad žmonės taip apriboja save ir visi tokie panašus, o išskirtinių egzempliorių vos vienas kitas.

Įdomu, kad pirmą dieną nepavyko pamatyti nei vieno „skino“, bet už tai antrąją jie pradėjo dygti, kaip grybai po lietaus.

Oras Saulė buvo labai kukli ir pasirodydavo tik trumpomis akimirkomis. Gaila. Gerai bent jau tiek, kad ne lijo. Už tai vėjas pūtė visą laiką be perstojo. Pasižiūrėjus kaip banguoja ežeras nejučia susimąstydavai apie jūrą. Beje, ar pastebėjote, jog šaltas alus daug geriau geriasi?

Pirma naktis. Kadangi į pirmą koncertą truputį teko pavėluoti, tai nekomentuosiu pirmos grupės pasirodymo. Hm... Bet už tai niekada negalvojau, kad REQUIEM groja roką. Ir vis dėl to Psichas valdo. Jis pasakė, kad jam reikia ant scenos „mergos“ (jo žodžiai skambėjo maždaug duokit man kekšę čia ir dabar). Nežinau, kiek reikia turėti talento, kad ant scenos atsivestum vieną iš dviejų blondinių dalyvaujančių renginyje, bet, matyt, tas žmogus talentingas. Žodžiu, gavo jis mergą ir sako jai: „tu stovėk, o aš tau dainuosiu“. Dar komentarų reikia?

BIX – sunku tai apibūdinti vienu žodžiu. Tai net ne grupė, o reiškinys, Kokios gi būtų „Roko naktys“ be jų? BIX – tai senos geros dainos, žodžiai, kuriuos moka ir dainuoja kartu ir... Ir arba tu stumi ir šokinėji su visais arba būsi nustumtas. Kai kas tai vadina poginimusi. Visas kojas numindžiojo...

O man labiausia patiko JOHN LAWTON (ir Rojaus Tūzai). Tiesiog, tokia muzika arčiausiai širdies.

Dieninė dalis Nelabai gilinausi, kas ir ką grojo dieną. Bet ištiktųjų džiaugiausi, jog tas grojo dieną, o ne naktį, nes tuomet tikrai nebūtų galima užmigti. Taip, aš tikrai tyčiojuosi. Kai kurios grupės geresnės, nei tos kur grojo vakare.

Niekada nemaniau, kad per roko grupės koncertą galima išvysti go-go šokėjas (hm.. o kaip kitaip jas pavadinti?). Gražu.. Galbūt. Hm, po velnių o kam jų reikia?

Antra naktis Samas rodos vėl prarėkė balsą ir todėl išėjo į scena kalbėdamas per megafoną, kas žiūrėjo euroviziją supras. Aš minėjau, kad kai kurios dieninės dalies grupės buvo tikrai geresnės nei naktinės. Taigi, niekaip nesuprantu, kam čia tuos lenkus pakvietė. Ar man tik pasirodė, ar tikrai lenkų vokalistė turėjo problemų su anglų kalba?

Čia norėčiau išskirti grupę SBS, jie tikrai stengėsi daryti šou. Kad jiems sunkiai sekėsi, tai čia jau kita bėda. Pagrindinis vokalistas, spjaudė ugnį. Į sceną išėjo žmogus pasirengęs velnio kostiumu. O geriau jau būtų go-go šokėjos su ragais... Žodžiu ir paklausyti ir pažiūrėti galima. Hm... Pati juokingiausia dalis: norėdami gauti grupės marškinėlius turėtumėte paskambinti numeriu... (Who cares?!). Numerį pakartojo net nei vieno karto! Jėga, jūs žmonės valdot. Jeigu jau turit marškinėlius tai meskit juos miniai, tegul susimuša dėl jų. O jeigu norit, kad paskambintų, tai laikykit numerį matomoje vietoje viso koncerto metu. Vis tik atsirado net vienas žmogus, kuris paskambino. Valio.

Iš pradžių aš buvau nusiteikęs skeptiškai BON JOVI Projekto atžvilgiu. O ko tikėtis iš žmonių, kurie nesugeba sukurti savo dainų, todėl perdainuoja kitų? Bet... It‘s my life. Niekada gyvenime taip nerėkiau ir nešokinėjau. Turbūt ne aš vienas prarėkiau balsą.

Kita. Reiktų pagalvoti ko dar nepaminėjau.

Sako, kad Psichas gavo į akį, nežinau, tikrai ne nuo manęs.

Renginio metu įvyko mažiausiai trejos muštynės, bet pačiam pamatyti neteko, nes subėga apsauginiai ir užstoja vaizdą. Patys žiūri, nesikiša, bet kitiems žiūrėti neleidžia.

Vieni renginio lankytojai buvo su žaliais bilietais, kiti su rožiniais. Viskas priklauso nuo laiko, kuriuo atvažiavo. Kai aš atvykau, kaip tik kalbėjo, kad bilietai baigiasi...

Palyginimas. Aš tikrai negalėčiau nepalyginti šio renginio su „Biuzo naktimis“. kuriose, visų pirma, oras buvo daug draugiškesnis. Antra - žmonės įvairesni, teko prisiskaityti įvairiausių linksmų užrašų ant maikučių. Beje ir žmonių mažiausiai tris kartus daugiau. Toks dalykas kaip pliažas „Roko naktyse“ egzistavo tik teoriškai. Reiktų pagirti organizatorius, jog pertraukėlių metu, kai keitėsi grupės, jie sugebėjo užleisti CD ir nereikėjo stovėti tyloje po 10 minučių (kaip „Bliuzo naktyse“).

Pagrindinis turbūt „Roko naktų“ trūkumas, kad aplinkui nebuvo jokio padoresnio miškelio, o tik pakankamai reti krūmai ir medžiai. Bet kokiu atveju, jie vis tiek arčiau nei tualetai.

Taip pat reiktų palyginti ir su roko scena Kauno dienose, po to rašinio kai kas norėjo suvalgyti mane gyvą, bet savo nuomonės aš nepakeičiau. Keiksmažodžių aš vis dar nelaikau dainos žodžiais, tiesa dabar jau nepasakysiu, kuri čia tokia grupė buvo. Skraidantys alaus buteliai, man visai nesuteikia džiaugsmo (ačiū aludariams, kad sugalvojo alų pilstyti į plastmasinius bambalius.). Man kažkas sakė, jog vaikai nemoka vairuoti, todėl jų „Roko naktyse“ nebus. Keista, bet būtent SBS koncerto metų jų tiek padaugėjo... Kažkaip nei po to, nei prieš tai jų tiek daug nepastebėjau.

Apibendrinat, tai mano įspūdžiai, buvo pakankamai linksma, nors visada gali būti ir geriau. (Kažkaip tas laikas labai jau greitai prabėgo).

Brukštelk žinutę