Ką padovanoti gimtadienio proga?

Mano kolega paklausė, ką padovanoti savo merginai gimtadienio proga. Šokoladą, gėles ir kvepalus iš karto nurašiau planui B ir pradėjau galvoti. Štai kokios mintys skraido mano galvoje:

1) Pasodinti į nedidelį vazonėlį petražolių ir pasakyti: „šios gėlės žydės tik tuomet, kai aš busiu tau neištikimas“. Na, aišku galima ir kažką paprastesnio pvz. kaktusą, bet tai jau nėra taip crayzy kaip originali idėja.

2) Atsisėsti ant lovos (sofos) krašto nufotografuoti save, nusiimti vieną drabužį (arba persirengti) atsisėti šalia pirmos vietos vėl nufotografuoti, kartoti taip per visą lovos ilgį. Po to visas nuotraukas truputi apdirbti su Photoshop ar kita programa ir sujungti į vieną. Pabandykit pasitelkti fantazija ir įsivaizduoti kaip tai galėtų atrodyti. Gautą vieną nuotrauką atspausdinti (kuo didesniu formatu) ir įrėminti.

3) Senį besmegenį. Pakankamai keista dovana ypač kai už lango nėra sniego. Transportuoti tikrai nebūtų problema – įdėjai į termosą ir vežėsi. Bėda aišku kita, kaip namų sąlygomis pasigaminti sniego?

Jaučiu, kad jau plaukiu virš debesų. Laikas baigti svajoti.

Gerbiamieji skaitytojai padėkit žmogui. Ką įspūdingiausio jūs esate gavę? Ką norėtumėte gauti? Arba tiesiog ką siūlytumėte padovanoti?

Brukštelk žinutę