Keliautojų klubas

Kaip gerai pažystate Lietuvą? Kiek muziejų esate aplankę? Kiek žinote lankytinų vietų Lietuvoje? Keliuose mažuose miesteliuose esatę buvę?

Noriu pristatyti dar vieną idėją. Keliautojų klubas galėtų būti interneto svetainė, forumas ar wiki, kur būtų paskelbiama susitikimo vieta. Pvz. šeštadieni 11 val. kokio nors miesto pagrindinė aikštė. Į vietą galėtų ateiti/atvažiuoti visi norintys, kas tik perskaitė pakvietimą. Susirinkusi didžiulė minia eitų per miestą, lankytų muziejus, samdytų gidus ir paliktų daug arbatpinigių kavinių savininkams. Kiekvieną kartą būtų pasirenkamas vis kitas miestas, kol būtų aplankyti visi pradedant Anykščiais ir baigiant Zarasais. Kai baigtųsi įdomios lankytinos vietos Lietuvoje galima būtų pašturmuoti kaimynus.

Grįžę iš kelionės, dalyviai savo įspūdžiais galėtų dalintis internete. Tokiu būdu būtų sukaupta daug įvairių atsiliepimų apie kiekvieną vietą/miestą vienoje vietoje. Juos paskaitę miestelio gyventojai ir valdžia galėtų dėti pastangas, ką blogo ištaisyti/pakeisti į gerą. O geriausius aprašymus būtų galima versti į užsienio kalbas ir panaudoti miestų savireklamai užsienyje.

Tokiems susitikimas išpopuliarėjus, miesto valdžia sužinojusi, jog artimiausias susitikimas vyks jų mieste, galėtų organizuoti nemokamas muziejų lankymo valandas, o pats meras pasakyti susirinkusiems kalbą ir net gi pasisiūlyti pabūti gidu įrodydamas, kaip gerai pažysta savo miestą.

Pati idėja panaši į flashmob, tik truktų daug ilgiau - visą dieną.

Ar norėtumėte dalyvauti tokioje veikloje? Kokias vietas/miestus norėtumėte aplankyti?

Brukštelk žinutę