Knyga. Alessandro Baricco - Jūra vandenynas

Kiekvienai knygai reikia užaugti. Šiai knygai tu dar neužaugai. Visgi ne `Eridanas` išlaido. tai bene viena geriausių Baricco knygų, kuri jokiu būdu nėra sausa, nuobodi, neužkabinanti ar dar ten kokia nekokia. Nesugebėjimas įsisavinti knygos nepadaro jos prastos. Sumenkina tik skaitytoją, kuris nesugeba įvertinti skaitomos knygos.

pradzioje skaityt sunku, rodos, nieko suprasti neimanoma. viduryje itraukia. o pradejus skaityt 3 dali ir supratus, kad jau artejama link pabaigos, norisi "taupyti" puslapius, kad dar kiek ilgiau paskaitytum. buvo nerealiai gaila, kai baigiau skaityt, nes supratau, kad daugiau tokios knygos nerasiu. man net ir kitos A. Baricco knygos (tarkim, Silkas, Be kraujo)neprilygo siai. ji kitokia. KITOKIA. bet tokia tikra... estetiska ir labai sarminga.

Knyga man labai patiko ir visiskai nesutikciau, kad ja reikia skaityti vienu prisedimu, anaiptol. Kalba plaukia - ji kaip jura ar vandenynas ;) Paskaityk skandinavu autoriu knygas, man misticizmu kaskiek i juos panesejo. Kelios knygos: J. Wassmo "Dinos knyga" (ir tesinius gali paziureti), svedu rasytojos, dabar nepamenu vardo, bet pagoogling "Balandzio ragana". Sekmes skaitant :) Miela, kai ne tik apie programavimo dalykus bloguose rasoma :)

tokios absurdiskos recenzijos gyvenime nesu skaiciusi ir ja parases zmogus, ko gero pats kvailiausias, kurio rasliavai perskaityti iseikvojau puse ta puse minutes, beje nemokantis sklandziai rasyti, sudaryti sudetiniu sakiniui ir nezinantis musu kalbos gramatikos. ir toki siaubinga dalyka, kurio viesinimas internete turetu buti uzdraustas, ismeta google.lt iveėdus sios dieviskos knygos pavadinima apgailetina pradek nuo a. de saint egziuperi citadeles, nices, kamiu ir gal po truputi suvoksi, kas yra gera literatura, o po 10 metu jau ir suvoksi sios knygos Tikraja Verte

esi visiškas kvailys. matosi, kad nesupratai nė vieno puslapio iš šios nuostabios knygos. tu jos papraščiausiai nevertas, geriau eik paskaityti kokią fantastinę knygiūkštę, manau, tavo mažoms smegenims užteks. ir norėčiau palinkėti, kad kitą kartą nerašytum apie tai, ko nesupranti, nes, kvailai ir vaikiškai atrodai ir, (nors, manau, tau ir taip 13m.) jeigu koks nors universiteto dėstytojas perskaitytų šią tavo recenzijiūkštę, tai tave taip sumėžtų, kad gyvent nebenorėtum!!!!!!!!!!

Skaičiau šį tavo nuomonės dėstymą ir negalejau patikėti, kad apie tą pačią knygą kalbi! Tu jos visiškai nesuvokei.Arba tu dar permažas (tokiu atveju patarčiau skaityti savo amžiaus grupei skirtas knygas) arba tragiškai neapsiskaitęs ir bukas (o tokiu atveju patarčiau nežeminti saves ir viešai neskelbti minčių kylančių apgalėtino bukumo galvelėje).
Ir beje, tavo kalbos kultūra pasibaisėtina!!! (pvz. nEEsu, kad būTI ir pan.)

Žmonės kurie nesupranta šios knygos yra tiesiog žemo intelekto.

Brukštelk žinutę