Knyga. Andrei Ridgeway - Intuityvus gyvenimas

Kaip vertintumėte knygą, kai jos pirmame puslapyje parašyta, jog autoriui buvo diagnozuota sunki šizofrenijos forma?

Sakyčiau, geresnės rekomendacijos, norit užsiimti aiškiaregio profesija, net ir norėdamas nesugalvosi.

Pasiėmiau šią knygą, nes ant nugarėlės žadėjo išmokyti skaityti taro kortas ir runas. Šiame laukiniame pasaulyje negali žinoti, koks talentas pravers ateityje. Taigi, knygoje apie taro kortas „reikšmes reiktų susigalvoti pačiam“, o apie runas „nusipirkite vadovėlį runų skaitymui“. Axujėnai naudingi patarimai.

Antrasis knygos pavadinimas yra „septyni intuicijos lavinimo žingsniai“, aš turbūt nemoku skaičiuoti, bet geriausiu atveju galima suskaičiuoti vieną ir dėl to paties reiktų ginčytis.

Trumpai: knygos išorė visiškai neatitinka vidaus.

Tai apie ką po velnių knyga?

Autorius dėsto savo atsitiktines mintis, išgyvenimus ir atseit, kaip intuicija jam pagelbėjo vienoje kitoje situacijoje, tačiau, jeigu jis nebūtų naudojęsis intuicija, labai abejoju ar galutinis rezultatas būtų kitoks. Žodžiu, pievas kalba. Be to labai dažnai prieštarauja pats sau, net gi tame pačiame skyriuje.

Autorius teigia, jog intuicija nepadeda priimti gerų sprendimų, jos tikslas padaryti jūsų gyvenimą įdomų. Kitaip sakant jeigu susilaužysite ranką naudodamiesi intuicija, vadinasi jūsų gyvenimas buvo per daug nuobodus. Aš nenoriu tokios intuicijos, o jūs?

Mano vertinimas:

– metų nusivylimas.

Brukštelk žinutę