Knyga. Anthony Robbins - Pažadinkite savyje milžiną

Su didžiu džiugesiu pranešu, jog Lietuvoje išleista jau trečioji Anthony Robbins knyga.

Taigi pažiūrėkime kas yra šitos 600 puslapių knygos viduje.

Knyga sudaryta iš keturių skyrių kiekvienas sekantis skyrius yra plonesnis už prieš tai buvusį.

Pirmasis knygos skyrius "Pažadinkite savo jėgą" pasakoja apie vidines nuostatas, emocijas ir kaip jas pakeisti, kad gyvenimas taptų laimingesnis.

Antrasis knygos skyrius "Asmeninė valdymo sistema" pasakoja apie žmogaus vertybes bei vidines taisykles, kurios valdo gyvenimą, tačiau žmonės beveik niekada apie jas nesusimąsto.

Trečiasis knygos skyrius "Septynios dienos, kurios pakeis jūsų gyvenimą", kaip ir sako pavadinimas, siūlo septynių dienų iššūkį, kiekvieną dieną siūlydamas apžvelgti vis kitą gyvenimo aspektą.

Ketvirtas skyrius "Likimo pamokos" aiškina, jog kiekvienas žmogus gali padaryti pasaulį geresnį. Tiesa pasakius, šito skyriaus aš nesupratau. Autoriaus teigimu vegetarai išgelbės pasaulį, nes užauginti vieną jautį reikia iškirsti porą akrų miško ir sugirdyti vieną ežerą vandens, todėl labai kenčia mūsų planeta...

Anthony Robbins neslepia, jog dalis informacijos šioje knygoje kartojasi iš jo ankstesnės knygos Anthony RobbinsNeribota galia. Bet, kaip sakoma, kartojimas yra viso mokymosi pagrindas. Knygoje taip pat palikta laisvų puslapių, kad galėtumėte tuoj pat įvykdyti autoriaus pateiktas užduotis.

Manyčiau pats svarbiausios dalykas šioje knygoje yra šešios NAC pakopos: 1) Nustatykite, ko jūs iš tikrųjų norite ir kas jums trukdo tai dabar turėti. 2) Raskite svertą: su senuoju elgesiu susiekite skausmą, o su permaina - malonumą. Svertas paskatins jus elgtis ryžtingiau. 3) Atsisakykite varžančių elgesio ir mąstymo modelių. 4) Sukurkite naują, stiprybės teikiančią alternatyvą. 5) Pratinkite savo nervų sistemą prie naujų elgsenos modelių, kol jie taps tvirti. 6) Tikrinkite, ką pasiekėte.

Kad būtų linksmiau dar pateiksiu 10 optimistų klubo nario įžadų: 1) Būsiu tvirtas, kad niekas negalėtų sudrumsti man dvasios ramybės 2) Su visais sutiktais žmonėmis kalbėsiu apie laimę, gerą sveikatą ir klestėjimą. 3) Visiems savo draugams leisiu suprasti, kokie jie yra vertingi. 4) Stengsiuosi visur ieškoti teigiamų bruožų ir skleisti optimizmą. 5) Mąstysiu tik apie geriausius gyvenimo dalykus, sieksiu ir tikėsiuosi geriausių rezultatų. 6) Kitų žmonių sėkme džiaugsiuosi kaip savąja. 7) Pamiršiu praeities klaidas ir dėmesį nukreipsiu į ateities pergales. 8) Visiems šypsosiuosi ir visada stengsiuosi atrodyti linksmas. 9) Nuolat stengiuosi tobulėti, tad man neliks laiko kritikuoti kitus. 10) Būsiu per linksmas, kad nerimaučiau, per kilnus, kad pykčiau, per stiprus, kad bijočiau, ir toks laimingas, kad manęs niekada neužklups nerimas.

Mano vertinimas:

- didžiausias tokių knygų trūkumas, kad perskaitęs paskutinį skyrių visiškai neatsimeni apie ką rašė pirmame.

Brukštelk žinutę