Knyga. Anthonny Robbins - Neribota galia

Atrodo Antony Robbins atžingsniuoja į Lietuvą. Tai jau antra jo knyga lietuvių kalba. Tiesa pasakius, dėl kažkokios priežasties ši knyga priklauso kategorijai knygų, kurios man ilgai skaitosi... Ir vis tik 415 puslapių...

Luceo pradėjo praktikuoti naują leidybos būdą ir prie šios knygos taip pat pridėjo CD. James Allen – „Kaip mąsto žmogus.“ Mano nuomone šį kartą CD turinys yra apgailėtinas, geriau jo išviso nebūtų.

Bet grįžkim prie knygos. Knyga sudaro trys dalys: Žmogiškojo meistriškumo modeliavimas, Aukščiausia sėkmės formulė, Lyderiavimas: tobulumo siekis. Trečioji dalis tarsi visos knygos apibendrinimas, tuo tarpu pirmoji ir antroji yra ant tiek skirtingos, jog galėtų būti išleistos kaip dvi nesusiję knygos.

Pirmoji dalis koncentruojasi į patį skaitytoją, pristatoma NLP ir kaip jo pagalbą pakeisti savo būsena, kaip atsikratyti negatyvių jausmų, praeities baimių, išsiaiškinti pasaulio suvokimo būdą, pagerinti sveikatą pasitelkiant sveikos gyvensenos metodą. Jeigu jus apėmė liūdesys ir norisi verkti, užverskite galvą ir pažvelkite į viršų (dangų).

Antroji dalis koncentruojasi į tikslų išsiaiškinimą ir jų siekimą. Aiškinama kaip modeliuoti žmones, kurie jau pasiekė, tai ko jūs norėtumėte. Kaip gauti tai ko norite ir kaip nepasiduoti gavus daug neigiamų atsakymų.

Šią knygą pradėjau skaityti iš karto po Napoleon Hill – „Mąstyk ir būk turtingas!“ ir iš pradžių buvau gerokai nusivylęs: daug teksto, daug beletristikos mažai naudingos informacijos, tuo tarpu Napoleon Hill knygoje visa informacija yra koncentruota, skaitai ir iš karto atrandi naudingą patarimą. 

Mano vertinimas:

– šioje knygoje naudingos informacijos tikrai daug, bet santykis tarp viso teksto ir naudingos informacijos galėtų būti ir geresnis.

Brukštelk žinutę