Knyga. Anthonny Robbins - Neribota galia

Ir tu tą pačią knygą nusipirkai?

Aš tai kol kas manau, kad tai geriausia man skaityta knyga. Manau reikės ją kas mėnesį vis atsiverst ir pritaikyt šį tą praktikoj.

Ir susitvarkyk url lauka, kad leistu ir tokius url submitint http://tygas.net/knyga/index.php/Library/sekmes-knygos/Neribota-galia-naujas-mokslas-apie-asmenines-pergales-knyga- -CD

Milijonierius 2009-03-25 14:22:58 

Neteko skaityti autoriaus knygu, bet maciau pora video is jo vedamu seminaru. Tai patiko, nenuobodus. O knyga jei virs 400 psl., tai tikras vaizdas kad gali atsibosti...

Man ši knyga labai patiko. Daug naudingos informacijos ir labai nesudėtinga pačiam išbandyti visus siūlomus metodus.

ka jus kalbat..kaip dar drista sakyt kazkoks nevykelis kad santykis tarp teksto ir naudingos informacijos galetu but geresnis ? ar tu pats esi rases bent viena knyga ? ar isvis bent perskaitei sita ?:DD kazkaip abejoju...
Neribota galia- geriausia ir noreciau tiketi taps skaitomiausia visu laiku knyga :)) mane ji islaisvino, tikiuosi pades ir jums..knygu skaityti nemegstu..bet si..itraukia jau po pirmo puslapio..sudina nuotaika ? perskaityk skyriu anthonio robbinso minciu :)) jis genijus !
knyga tikrai pakeis jusu gyvenima, tik - skaitykite ne tik megejiskai..mokykites, praktikuokite ir suzibesite :)
"Neribota galia " beje ne vien apie tai kaip pakeisti savo mintis, ne vien apie savireaguliacija, bet ir lyderiavimo mena..
nenustebciau, jei ji musu seimoj pradetu eiti is kartos i karta..

Anthony Robins Neribota Galia - geriausia mano skaityta knyga...tai tarsi navigacine sistema, bet kuriam zmogui siekianciam Pazinti Save, Suvokti komunikacijos efektyvumo esme, ir gauti is gyvenimo daugiau, isnaudojant galimybes, kuriu anksciau nesuvokdavom. Ji padeda kai isisavini ir praktikoj naudoji tai apie ka rasoma - ji pagerino mano gyvenimo kokybe, pagerins ir Jusu, jei netingesit ir kazka darysit. Rekomendacijos 100% kokybiskiausias produktas savisvietos literaturoje

Įkalbėjot, reiks nusipirkti. Bet klausimas autoriui, jei skaitai tiek knygų apie milijonieriaus mąstymą, tai tikrai turėjai išbandyti bet vieną asmeninį verslą? Juk tinkliniam marketinge daug šios filosofijos. Bent jau aš dirbu su pozityviu mastyvmu, su lyderiavimu ir pan.

Kažkaip užkliuvo pasakymas "naudinga informacija" :) Kas tai? Man tai naudinga informacija yra tai, ką gali panaudoti, t.y. gauti naudą, todėl tai yra naudinga.
Ne vieną tokią knygą jau esu perskaitęs, bet... naudos jokios dar negavau. Gaunasi, kad skaitau visiškai nenaudingą informaciją. O ir malonumo mažiau, nei skaitant grožinę literatūrą.

Labai gera knyga! Pastebėjau, kad pirmą kartą perskaitęs gauni didžiulį kiekį informacijos. Visa be išimties naudinga, nežinai į ką gilintis. Dabar labai dažnai paskaitinėju atskirus skyrius. Nebūtinai iš eilės. Čia kaip sporte, treniruoji-atidirbi tam tikrus elementus.
Patinka mintis, kuri kartojama daug skyrių: užtenka pakeisti ir gerai įgyvendinti bent 1 patarimą - viskas pasikeis!
Ir niekas kitas to nepadarys, kaip tik Tu pats!

Brukštelk žinutę