Knyga. Barbara Sher - Ko imtis, kai norisi daryti viską

Ar kada nors darėte karjeros testą ir iš kelių sričių surinkote po lygiai? O gal visi variantai skyrėsi tokiu nedideliu skirtumu, jog net gi pagalvojote, kad testas yra blogas? Gal jūs esate žmogus, kuriam sunku susirasti gyvenimo tikslą, nes jus domina daugybė skirtingų dalykų? Šita knyga gali jums padėti.

Žvalgai – tai tokie žmonės, kuriuos domina daugybė iš pirmo žvilgsnio nesusijusių dalykų. Jie gana gerai gali įsigilinti į visas juos dominančias sritis, tačiau niekada nesiekia tapti specialistais. Jie turi daug talentų ir labai nusivelia kai negali jų išnaudoti. Jie keičia darbus, nes nesugeba rasti to vienintelio. Bet jeigu jūs esate žvalgas, tai žnikote, jog jums nereikia ieškoti to vienintelio.

Bėda, kad šiame pasaulyje dabar yra akcentuojamas vieno tikslo siekimas, dabar visi garbina specialistus – žmones, siauromis pažiūromis, tačiau gerai išmanančius savo sritį. Tuo tarpu žvalgai išmano jų daug. Bėda, kad šiame pasaulyje vertinami žmonės, kurie sugeba daug pasiekti. Tačiau žvalgai pasitraukia tuomet, kai sužino viską ką norėjo sužinoti, kitų žmonių akimis atrodo, kad jie palieka nebaigtus projektus. Bėda, kad žvalgai domisi daug dalykų ir nori imtis visko iš karto, todėl nedaro nieko.

Ir dar vienas dalykas, nekiekvienas žmogus yra žvalgas, net gi priešingai, žvalgų yra nedaug, todėl jiems sunku šiame pasaulyje.

Šioje knygoje surinkti patarimai, kaip surasti tai ką mėgsti, kaip pradėti ką nors daryti, kaip nuspręsti, kuris projektas yra svarbiausias, ir galu gale kaip susirasti tinkamą darbą su daug įdomios veiklos.

Mano vertinimas:

– jeigu jūs esate žvalgas, tai ši knyga jums tikrai patiks. Vis tik reikia nepamiršti, jog dauguma žmonių turi vieną gyvenimo tikslą, tokiems žmonėms šita knyga būtų tuščias laiko švaistymas.

Brukštelk žinutę