Knyga. Christopher Rowley - Kovinė forma

Man patiko :) Gal dėl to, kad patiko filmas "The Thing", kuriame veikia tą patį sugebantis parazitas iš kosmoso.
Knyga pakankamai vaizdinga, įspūdingas filmas būtų.
Pagrindinis herojus nebūtinai turi suduoti lemiamą smūgį kumščiu blogiečiui į snukį.

Knyga man labiai patiko. Nevisose knygose viskas turi suktis aplink pagrindini heroju. Na, o siaip tai manyciau pats ateivis (ir jo emocijos) buvo labiai issamiai ir itikinamai aprasytas.

Kentejau tavo recenzijas iki Kovines Formos nu bet jau uzknisai.
Didziausias pliusas sioje knygoje yra tas, kad cia nera teigiamo superherojaus. Nors, ziurint kuria puse pasirinksi. Vangams tas superherojus yra Kovine Forma. Zmones parodomi is labai zmoniskos puses - didzioji dauguma per medzius misko nematantys, absoliuti mazuma galvojantys, bei dar maziau - pasiryztanciu kazka veikti.

Ateiviu ir kovu aprasymai - ispudingi. Pasaulis vaizdingas ir detalus, taciau nesmulkmeniskas. Apie zmones uzsimenama tiek, kiek reikia. Tiek, kad kiekvieno ju tragiskas likimas minimaliai sokiruotu. Puse knygos, tiesa sakant, vystosi letai, bet antroje puseje intensyvumas uzgriuna tarsi lavina (cia beje visos trilogijos stilius).

Beje, del to kad pradejo nuo antros dalies - nieko cia blogo. Pirma dalis skirta zemieciu ir laovonu santykiams aiskintis, ir kovine forma ten tik epizodini vaidmenuka vaidina. Be to, pirma dalis ir kritiku vertinama daug prasciau uz kitas dvi, matyt todel Eridanas ir nusprende ja atskirti nuo trilogijos.

Sita knyga yra 10/10 ir cia yra fantastikos klasika.

Knyga yra puiki. O "Recenzorius" nepastebėjo, kad pagrindinis herojus šioje knygoje yra parazitas:) Geriau nebedaryk tų savo recenzijų...:)

Brukštelk žinutę