Knyga. George S. Clason - Turtingiausias Babilono žmogus

Tai antra pagal populiarumą po Mąstyk ir būk turtingas! knyga rekomenduojama daugelio sėkmės mokytojų, todėl nenusipirkti tiesiog negalėjau. 

Knyga sudaryta iš dešimties alegorinių pasakojimų apie mitinį turtingiausią pasaulio miestą – Babiloną. Tiesiog fantastiškas autoriaus pasakojimo stilius verčia patikėti istorijų tikrumu. Visos istorijos susiję tik veiksmo vieta, tačiau pagrindiniai veikėjai skiriasi, nors daugelis yra arba prekeiviai, arba aukso skolintojai. Kiekviena istorija atskleidžia vis kitus pinigų dėsnius.

Tai kokie tie pinigų dėsniai? Darbas yra geriausias jūsų draugas, atidėkite dešimtadalį nuo savo algos ir investuokite jį, kontroliuokite savo išlaidas, išleiskite mažiau nei uždirbate, įsigykite butą, kad nereiktų mokėti nuomos visą gyvenimą ir t.t.

Bet įdomiausias tekstas yra ant knygos nugarėlės. Šios trumpos istorijos 1926 metais buvo platinamos bankų, draudimo bei investavimo bendrovių. Ir turbūt nieko keista, kadangi visos jos ragina investuoti, tačiau pasižiūrėjus į bankus Lietuvoje, kažkaip nukrinta rankos...

Mano vertinimas:

– autoriaus pasakojimo stilius mane sužavėjo.

Brukštelk žinutę